LEGO Malý úložný box – hlava kostlivce 5006591

Mal lon box LEGO s motivem lebky

storage head small skeleton 5006591
  • Minifigurky Série
  • 5006591 SKU

Tento strašidlácký úložný box LEGO ve tvaru hlavy minifigurky zaručeně potěší všechny LEGO fanoušky. Skvěle uschová kostky či kancelářské pomůcky a zároveň poslouží jako stylová dekorace. Tato zvětšená verze hlavy LEGO minifigurky smějícího se kostlivce je vyrobena z odolného plastu a nabízí praktické víko. Skvěle poslouží jako nádoba na halloweenské dobroty a lze ji snadno …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 409 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO Malý úložný box – hlava kostlivce 5006591

Tento strašidlácký úložný box LEGO ve tvaru hlavy minifigurky zaručeně potěší všechny LEGO fanoušky. Skvěle uschová kostky či kancelářské pomůcky a zároveň poslouží jako stylová dekorace. Tato zvětšená verze hlavy LEGO minifigurky smějícího se kostlivce je vyrobena z odolného plastu a nabízí praktické víko. Skvěle poslouží jako nádoba na halloweenské dobroty a lze ji snadno a prakticky kombinovat s dalšími LEGO doplňky.

  • Strašidelný úložný box – zvětšená verze hlavy LEGO minifigurky smějícího se kostlivce s víkem.
  • Tvář, která potěší každého fanouška – úložná řešení se dají skládat na sebe. Produkt je vyroben z odolného polypropylenu a je dostupný v několika velikostech a s různými motivy.
  • Perfektní volba pro drobné poklady – měří něco málo přes 18 cm na výšku a 16 cm v průměru. Nabízí dostatek místa pro kostky, dílky a drobnosti, které je potřeba skladovat organizovaným způsobem.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Malý úložný box – hlava kostlivce
SKU
5006591
Série
LEGO Minifigurky
Cena LEGO
409 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.