LEGO Santova návštěva 10293

tdr veer je tu a Santa je na cest!

lego 10293 santova navsteva
 • 1445 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10293 SKU

Návštěva jediného Santy, kdo by si to nepřál! Se stavebnicí LEGO Santova návštěva se může sen každého milovníka Vánoc opakovaně splnit. Postavte si detailně propracovaný vánoční dům a užijte si spoustu překvapení. Myslelo se na všechny tradice, od osvětleného vánočního stromku na zahradě až po ponožky nad krbem. Který detail se vám líbí nejvíce? Přijďte ve vánoční …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz 2 159 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 499 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 809 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Santova návštěva 10293

Návštěva jediného Santy, kdo by si to nepřál! Se stavebnicí LEGO Santova návštěva se může sen každého milovníka Vánoc opakovaně splnit. Postavte si detailně propracovaný vánoční dům a užijte si spoustu překvapení.

Myslelo se na všechny tradice, od osvětleného vánočního stromku na zahradě až po ponožky nad krbem. Který detail se vám líbí nejvíce?

Přijďte ve vánoční atmosféře

Ať už je týden před Vánoci, nebo uprostřed léta, LEGO 10293 vás vždy naladí na vánoční atmosféru. Jakmile uvidíte zasněženou střechu domu, sušenky a mléko u krbu, vesele zabalené dárky a útulně prostřený stůl, doufáte, že je prosinec.

LEGO Santova návštěva je součástí speciální kolekce LEGO Zimní vesnice. Všechny tyto stavebnice pro dospělé jsou s vánoční tematikou. Postavte si vlastní vánoční vesničku z kostek LEGO a užijte si všechnu tu pohodu.

Dokonalý dárek k svátku

Tato stavebnice LEGO je ideálním dárkem k svátku. Nejenže si ho obdarovaný rád postaví, ale i poté bude domeček úžasným doplňkem domácnosti. Domeček je 19 cm vysoký, 27 cm široký a 16 cm hluboký.

Skládá se ze dvou podlaží. Vyklopte zadní střechu, abyste získali lepší přístup do ložnice. Navíc jsou po celém domě schované dárky. Dokážete je všechny najít?

Vánoce se neobejdou bez Santa Clause

Ho-ho-ho! V této sadě LEGO samozřejmě nemůže chybět jediný Otec Vánoc. Santa spokojeně čeká na střeše s pytlem plným dárků. Nechte ho přistát v krbu komínem a večírek může začít.

Chcete přidat vánoční osvětlení? Stiskněte vrcholek vánočního stromku na zahradě a sledujte, jak se světýlka na stromku jemně rozsvěcují. Kromě toho získáte s domem i otce, matku a dceru. Takto si můžete přehrávat útulné vánoční dny, jak často chcete. Ať už přijdou Vánoce!

Perfektní pro milovníky Vánoc

Tato sada LEGO je ideálním dárkem pro každého milovníka Vánoc. Při stavbě i obdivování detailního modelu si užijete spoustu zábavy. Poté domeček postavte na pěkné místo a použijte ho jako jedinečnou vánoční dekoraci.

Zkombinuj tuto sadu s ostatními sadami LEGO Zimní vesnice a vytvoř si fantastickou zimní vesnici ve svém obývacím pokoji. To bude o letošních Vánocích zaručeně zábava!

 • Vychutnejte si magický vánoční LEGO model Santova návštěva (10293). Prozkoumejte všechny tradiční detaily stavebnice Santova návštěva, která zaujme výstavním modelem kouzelného vánočního domku.
 • Součástí jsou 4 minifigurky tatínka, maminky, holčičky a Santy, s nimiž si můžete donekonečna přehrávat rodinné štědrovečerní scény. Podívejte se, jak Santa propadne velkým komínem do krbu.
 • Objevte v důmyslném interiéru všechny vánoční detaily. Na krbu visí punčochy, pro Santu jsou nachystány sušenky s mlékem a po domě jsou poschovávané dárky.
 • Model vypadá skvěle ze všech úhlů, tudíž se jedná o perfektní kus na sváteční výstavku. Prohlédněte si rozkošnou kuchyň s nápaditým mixérem z kostek.
 • Dodejte štědrovečerní výzdobě opravdu sváteční nádech. Vánoční stromek je vybaven světelnou kostkou (včetně baterie), která se rozsvítí, když zatlačíte na jeho špičku.
 • Hledáte parádní tipy na vánoční dárky? Tato stavebnice je ideální pro LEGO fanoušky nebo dospělé či rodinné příslušníky, kterým udělá radost nádherný výstavní model.
 • Sběratelský vánoční domek měří přes 19 cm na výšku, 27 cm na šířku a 16 cm do hloubky. Zadní část střechy lze odejmout pro lepší přístup k ložnici v horním patře.
 • Sběratelský model vánočního domku je součástí LEGO kolekce Zasněžená vesnice, která obsahuje kreativní stavebnice určené pro zapálené dospělé stavitele.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Santova návštěva
SKU
10293
EAN
5702016914313
UPC
673419340328
Kousky
1445
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.