LEGO Titanic 10294

Nejvt lo na svt

lego 10294 titanic
 • 9090 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10294 SKU

Příběh Titaniku zná každý. Tragédie této obrovské lodi je světoznámá. Takzvaná "nepotopitelná loď" se během své první plavby v roce 1912 srazila s ledovcem a během tří hodin se potopila. Filmová adaptace katastrofy z roku 1997 získala celkem 11 Oscarů a dodnes je velmi populární. Nyní si Titanic můžete přenést i do svého domova. Se stavebnicí …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 17 299 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz 18 490 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Titanic 10294

Příběh Titaniku zná každý. Tragédie této obrovské lodi je světoznámá. Takzvaná "nepotopitelná loď" se během své první plavby v roce 1912 srazila s ledovcem a během tří hodin se potopila. Filmová adaptace katastrofy z roku 1997 získala celkem 11 Oscarů a dodnes je velmi populární.

Nyní si Titanic můžete přenést i do svého domova. Se stavebnicí LEGO 10294 Titanic si domů přinesete věrnou LEGO verzi této legendární lodi. Jste připraveni na největší sadu LEGO, která kdy byla vyrobena?

Více než 9 000 cihel

S jistotou lze říci, že LEGO Titanic je fantastická stavba. Model je dlouhý neuvěřitelných 135 centimetrů a skládá se z více než 9 000 cihel. Celkem je loď 44 cm vysoká, 16 cm široká a 135 cm dlouhá. To znamená, že model má měřítko 1:200.

Postavíte model s mnoha věrnými detaily. Mimo jiné detailně postavíte můstek, promenádní palubu a lodní bazén. Nechybí ani velké schodiště, kuřárna a kotelna. Abyste mohli všechny tyto detaily náležitě obdivovat, je loď rozdělena na tři části. Díky tomu můžete věnovat všem detailům náležitou pozornost.

Vystavte loď

Poté, co jste strávili hodiny pilným stavěním LEGO Titanic, budete si ho chtít vystavit. Všichni tak mohou obdivovat vaše stavební úspěchy i fantastickou loď. Za to získáte jmenovku a praktický stojánek se stavebnicí LEGO 10294 Titanic.

Najděte ve svém domě ideální místo a dopřejte Titaniku skvělé místo. Na každého udělá dojem velké měřítko, množství detailů a velkolepost lodi. A to ještě neviděli ani pohyblivé detaily.

Otáčením vrtulí roztočte pístové motory uvnitř lodi. Zvedněte kotvu a upravte napínací lano mezi stěžni. Model tak vypadá ještě realističtěji.

Pro fanoušky stavebnice LEGO a Titaniku

Tato sada LEGO je perfektním dárkem pro každého fanouška Titaniku, ale také každého stavitele LEGA nadchne obrovská stavební výzva, kterou tato loď nabízí. Překvapte někoho touto úžasnou výzvou a ohromujícím výsledkem. Pohled na tento model vás nikdy neomrzí.

Znovu a znovu vás ohromí ohromující detaily, velikost modelu a kolosální výkon. Dokonce i lidé, kteří nejsou fanoušky Titaniku, uvidí krásu lodi s tímto modelem.

Konečná výzva

Dosud nejrozsáhlejší sada LEGO včetně fantastických detailů představuje ultimátní stavitelskou výzvu pro každého dospělého fanouška stavebnice LEGO. Přijměte výzvu a pak se den po dni těšte z úžasných úspěchů.

Máte už v hlavě ideální místo pro legendární Titanic? Pak už nečekejte a pořiďte si tuto úžasnou stavební výzvu!

 • Postavte si úchvatný LEGO model nejslavnějšího zaoceánského parníku všech dob s LEGO sadou 10294 Titanic. Vychutnejte si náročnou stavitelskou výzvu s 9 000 dílky.
 • Model lodi v měřítku 1:200 věrně vystihuje historické detaily opravdového Titanicu. Mezi autentické prvky patří více než 300 kulatých okének, kultovní můstek, záchranné čluny, lavičky, nákladní jeřáb a mnohem víc.
 • Loď lze rozdělit na 3 části, abyste si mohli prohlédnout propracovaný interiér. Sestavte a obdivujte velké schodiště, kabiny, jídelnu, kuřárnu, čítárnu a bazén.
 • Postavte a prozkoumejte realistické funkce modelu, který není jen pro parádu. Roztočte turbíny a sledujte, jak se začnou pohybovat pístové motory.
 • Tento kolosální model lodi Titanic se zařadí mezi historické sběratelské kusy. Součástí je také výstavní podstavec pro jednotlivé části. Třešničkou na dortu bude štítek s názvem, který se na závěr připevní na příď.
 • Zábavný model pro dospělé LEGO stavitele, milovníky historie a všechny, které fascinuje příběh Titanicu. Zároveň se jedná o skvělý dárek pro sběratele historických exemplářů.
 • Jeden z největších a nejdelších LEGO modelů všech dob měří přes 135 cm na délku, 44 cm na výšku a 16 cm na šířku.
 • Sběratelský výstavní LEGO model Titanicu je součástí řady kreativních modelů pro dospělé, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Titanic
SKU
10294
UPC
673419340335
Kousky
9090
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
16 999 Kč
VIP předprodej
1 listopadu 2021
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.