LEGO Eiffelova věž 10307

Postavte si asnou repliku jedn z nejpopulrnjch turistickch atrakc na svt v podob modelu LEGO Eiffelovy ve pro dospl, kter t 10001 dlk

lego 10307 eiffelova v
  • 10001 Kousky
  • LEGO Icons Série
  • 10307 SKU

Zvěsti o tom kolovaly už nějakou dobu, ale nyní je to oficiální. V listopadu 2022 vyjde nejvyšší sada LEGO všech dob. To proto, že nová Eiffelova věž ze stavebnice LEGO je vysoká neuvěřitelných 149 centimetrů! A aby toho nebylo málo, patří tato sada mezi sady s největším počtem prvků. Obří Eiffelovu věž postavíte z nejméně …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 16 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Eiffelova věž 10307

Zvěsti o tom kolovaly už nějakou dobu, ale nyní je to oficiální. V listopadu 2022 vyjde nejvyšší sada LEGO všech dob. To proto, že nová Eiffelova věž ze stavebnice LEGO je vysoká neuvěřitelných 149 centimetrů! A aby toho nebylo málo, patří tato sada mezi sady s největším počtem prvků. Obří Eiffelovu věž postavíte z nejméně 10 001 dílků. Sada LEGO 10307 navíc obsahuje mnoho realistických detailů a s touto sadou zažijete stavění jako nikdy předtím.

Není to první LEGO Eiffelova věž, ale je největší

LEGO Eiffelova věž 10307

LEGO již dříve vydalo sady Eiffelovy věže, ale touto novou sadou překonává samo sebe. Nejnovější sada Eiffelovy věže je dosud nejvyšší sadou a je také nesmírně věrná. Při stavění budete stále žasnout nad mnoha krásnými detaily, které společnost LEGO do této sady přidala. Obdivujte množství oblouků, zábradlí, podpěr a křížových spojů, které z této věže dělají památku, jakou je.

Postavte Eiffelovu věž stejně jako originál

Skutečná Eiffelova věž byla postavena ze čtyř částí. Tuto repliku impozantní budovy LEGO si také sestavíte ze čtyř dílů. Postup stavby zde přesně kopíruje postup stavby skutečné Eiffelovy věže. Získáte tak jedinečnou možnost nahlédnout do procesu stavby tohoto mistrovského díla Gustava Eiffela. Při stavbě památníku se také naučíte nové stavební techniky, což je jedinečný zážitek. Sestavení Eiffelovy věže vyžaduje velké stavební zkušenosti, a proto je vhodná pro zapálené stavitele od 18 let.

Detaily jako ze života

LEGO Eiffelova věž - Detail 1
LEGO Eiffelova věž - Detail 2

Tato úžasná Eiffelova věž od LEGO je plná úžasných detailů. Od 3 vyhlídkových plošin přes výtahy a okolí až po francouzskou vlajku na špičce věže - pokaždé objevíte něco nového. Při stavbě i po ní budete stále znovu žasnout nad realistickými detaily. I při pohledu zespodu vypadá věž stejně jako originál. Od této chvíle můžete stát pod touto impozantní věží, kdykoli se vám zachce. Vrchol věže je také věrný životu. Najdete zde kancelář samotného Gustava Eiffela a nechybí ani stožár vysílače.

Jeden z největších modelů LEGO, jaký byl kdy vyroben

S výškou 149 cm je tato sada LEGO nejvyšší dosud vyrobenou sadou LEGO. Ostatní rozměry jsou také velmi působivé. Věž je 57 cm široká a 57 cm hluboká. Výsledkem je úžasná věž, kterou se budete chtít všem pochlubit. Aby bylo možné obrovský model snáze přemístit, skládá se ze čtyř samostatných částí. Je také vybaven držadly, takže se snadno přemísťuje.

Nejen Eiffelova věž

LEGO Eiffelova věž - Detail 3

K vytvoření působivého a realistického modelu nestačí jen Eiffelova věž. Proto v této sadě věnujete pozornost také okolí. Bulvár pod Eiffelovou věží LEGO je detailně propracovaný. Od stromů a vegetace až po pravé pařížské lavičky a pouliční lampy. Představte si, že jste se při skládání této sady na chvíli ocitli ve francouzském městě.

Krásný dárek pro opravdové milovníky

Tato úžasná Eiffelova věž je tím nejlepším dárkem pro opravdové milovníky historie. Tuto krásnou sadu si určitě užijí i fanoušci stavebnice LEGO a milovníci cestování. Sada má vysokou cenu, ale na oplátku dostanete neuvěřitelný dárek. Tento model se stane ozdobou vaší sbírky LEGO a bude vás udivovat ještě dlouhá léta. Uděláte pro tento exponát místo?

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Eiffelova věž
SKU
10307
UPC
673419355797
Kousky
10001
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
15 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.