LEGO Malý úložný box – dýně 5006590

Stmto malm lonm boxem LEGO bude iklid legrace

storage head small pumpkin 5006590
  • Minifigurky Série
  • 5006590 SKU

Oranžový úložný box LEGO ve tvaru hlavy minifigurky představuje ideální způsob, jak můžou fanoušci LEGO skladovat své kostky, doplňky nebo jakékoliv jiné drobnosti a poklady. Tato zvětšená verze hlavy minifigurky LEGO v podobě smějící se dýně je vyrobena z odolného plastu a parádně poslouží jako nádoba na halloweenské dobroty a stylová dekorace do dětského pokojíčku. Lze snadno a dobře kombinovat s dalšími …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 409 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO Malý úložný box – dýně 5006590

Oranžový úložný box LEGO ve tvaru hlavy minifigurky představuje ideální způsob, jak můžou fanoušci LEGO skladovat své kostky, doplňky nebo jakékoliv jiné drobnosti a poklady. Tato zvětšená verze hlavy minifigurky LEGO v podobě smějící se dýně je vyrobena z odolného plastu a parádně poslouží jako nádoba na halloweenské dobroty a stylová dekorace do dětského pokojíčku. Lze snadno a dobře kombinovat s dalšími doplňky LEGO.

  • Stylový a zábavný úložný box – zvětšená verze halloweenské dýně LEGO s praktickým víkem.
  • Tvář, která potěší každého fanouška – úložná řešení se dají skládat na sebe. Produkt je vyroben z odolného polypropylenu a je dostupný v několika velikostech a s různými motivy.
  • Perfektní volba na schování drobných pokladů – měří něco málo přes 18 cm na výšku a 16 cm v průměru. Nabízí dostatek místa pro kostky, dílky a drobnosti, které je potřeba skladovat organizovaným způsobem.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Malý úložný box – dýně
SKU
5006590
Série
LEGO Minifigurky
Cena LEGO
409 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.