Sada LEGO Education SPIKE Essential 45345

sada lego 45345 education spike essential
 • 449 Kousky
 • LEGO Education Série
 • 45345 SKU

Díky sadě LEGO Education SPIKE Essential se děti na prvním stupni s nadšením pustí do učení dovedností STEAM. Tento hravý, narativní učební zážitek je součástí systému vzdělávání LEGO, který podporuje žáky ve zkoumání konceptu STEAM a při tom přispívá k rozvoji jejich gramotnosti a matematických a sociálně emočních dovedností.Součástí této sady se 449 dílky jsou 4 minifigurky s vlastními osobnostmi, které zastávají roli …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -6% 8 469 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 9 789 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Education

Popis Sada LEGO Education SPIKE Essential 45345

Díky sadě LEGO Education SPIKE Essential se děti na prvním stupni s nadšením pustí do učení dovedností STEAM. Tento hravý, narativní učební zážitek je součástí systému vzdělávání LEGO, který podporuje žáky ve zkoumání konceptu STEAM a při tom přispívá k rozvoji jejich gramotnosti a matematických a sociálně emočních dovedností.Součástí této sady se 449 dílky jsou 4 minifigurky s vlastními osobnostmi, které zastávají roli vypravěčů příběhů, takže se s řešením problémů ztotožní všichni žáci. Ti své výtvory navíc přivedou k životu prostřednictvím programování s bloky s ikonami a slovy a za pomoci jednoduchého hardwaru, včetně chytrého hubu se 2 porty, 2 malých motorů, světelné mřížky a senzoru barev. V sadě nechybí ani výběr známých barevných kostek LEGO, které jsou vhodné pro daný věk, náhradní dílky a odolný úložný box s barevnými přihrádkami pro třídění, usnadnění hry a organizaci ve třídě.Sada SPIKE Essential je součástí systému vzdělávání LEGO a nabízí výukové hodiny vytvořené podle standardů STEAM. Ty jsou rozděleny do 5 částí po 8 x 45 minutách. Ke každé výukové hodině budete mít k dispozici podrobné plány lekcí online s rozšířením o matematiku a jazyky. Učitele podporujeme také tím, že jim poskytujeme pokyny pro hodnocení a videa. A abychom ještě více posílili jejich sebedůvěru a připravili je na úspěšnou výuku dovedností STEAM prostřednictvím systému vzdělávání LEGO, je doplňuje sadu SPIKE Essential také vyčerpávající program profesního rozvoje.

 • 4 minifigurky s rozmanitými osobnostmi a vlastnostmi, se kterými se dá snadno ztotožnit a které napomáhají při rozvíjení schopnosti řešení problémů a sociálně emočních dovedností.
 • Obsahuje 2 malé motory, senzor barev, barevnou světelnou mřížku 3x3, chytrý malý hub se 2 vstupními/výstupními porty, připojení přes Bluetooth, 6osý gyroskop a dobíjecí Li-ion baterii s portem pro micro USB k nabíjení a připojení.
 • Sada se 449 dílky také obsahuje výběr známých kostek LEGO a náhradní dílky pro intuitivní a snadné stavění.
 • Robustní úložný box s barevnými přihrádkami pro třídění a snadnou organizaci ve třídě.
 • Aplikace SPIKE přináší také intuitivní kódovací rozhraní vycházející z jazyka Scratch založené na ikonách a slovech. Je vhodné pro danou věkovou kategorii a pomáhá rozvíjet programovací schopnosti žáků.
 • Výukové hodiny vytvořené v souladu s normami jsou rozdělené do 5 částí po 8 x 45 minutách a podporují nezávislé myšlení v oblastech STEAM prostřednictvímhravého řešení problémů vycházejícího z vyprávění.
 • Díky vyčerpávajícím výukovým zdrojům pro každou hodinu bude mít každý učitel dostatek sebedůvěry pro podání poutavé výuky. Klíčové oblasti, které se budou učit
 • Rozvoj dovedností informatického myšlení včetně vytváření a úpravy posloupností, testování, opravování chyb a používání smyček.
 • Objevování procesu tvorby technického návrhu včetně definování problému, vymýšlení řešení a testování a vylepšování prototypů.
 • Prozkoumávání vědeckých konceptů energie, přenosu energie a kolize.
 • Posilování dovedností ústní komunikace žáků při společném probírání vlastních zážitků a zkušeností.
 • Zapojení do řešení problémů založeném na vyprávění.
 • Rozvoj sociálně emočního jazyka prostřednictvím pomáhání hlavní postavě v příběhu při řešení problému.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
Sada LEGO Education SPIKE Essential
SKU
45345
EAN
5702016677591
UPC
673419322690
Kousky
449
Série
LEGO Education
Cena LEGO
8 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.