LEGO Včela Mario – obleček 71393

Vel obleek pro LEGO Super Maria

lego 71393 vcela mario oblecek
 • 13 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71393 SKU

S tímto rozšiřujícím doplňkem v podobě včelího oblečku (71393) mohou děti s LEGO Super Mariem nadšeně létat nad herními dráhami. Sada přináší interaktivní obleček včely pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za poletování vzduchem. To je doprovázeno originálními zvuky, které figurka v oblečku vydává. Jedná se o …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 174 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 179 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Včela Mario – obleček 71393

S tímto rozšiřujícím doplňkem v podobě včelího oblečku (71393) mohou děti s LEGO Super Mariem nadšeně létat nad herními dráhami. Sada přináší interaktivní obleček včely pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za poletování vzduchem. To je doprovázeno originálními zvuky, které figurka v oblečku vydává. Jedná se o ideální dárek pro děti, které mají startovací set 71360 s LEGO figurkou Maria nebo sadu 71387, která obsahuje LEGO figurku Luigiho.

Zábavná aplikace
Ilustrovaný návod na sestavení najdete v krabici nebo v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario. Aplikace dále slouží jako bezpečné fórum, kde mohou fandové sdílet své nápady. Najdete v ní inspiraci na stavění i hraní a spoustu dalšího obsahu.

Neomezená kreativní zábava
Sběratelské sety LEGO Super Mario přivádí legendární postavičku z videoher do reálného světa. Startovací sada, rozšiřující sety a doplňkové balíčky poskytují fanouškům neomezené kreativní možnosti při stavění jedinečných úrovní pro jednoho i více hráčů.

 • Dopřejte fanouškům LEGO Super Maria možnost vnést do svých herních úrovní trochu jarního bzučení prostřednictvím interaktivního včelího oblečku (71393) pro LEGO Maria (figurka není součástí balení).
 • Tento sestavitelný doplněk z kostek je určen pro LEGO figurku Maria ze startovacího setu Dobrodružství s Mariem (71360) nebo LEGO figurku Luigiho ze startovacího setu Dobrodružství s Luigim (71387).
 • Jakmile má LEGO Mario obleček na sobě, získávají hráči digitální mince navíc za poletování vzduchem. Figurka v oblečku vydává ve vzduchu originální zvuky.
 • Sada obsahuje také květiny a zelené LEGO dílky trávy, pomocí kterých mohou děti rozšířit své stávající úrovně. Díky ilustrovanému návodu bude stavění hračka.
 • Bezplatná aplikace LEGO Super Mario obsahuje návody na stavění, inspirativní tipy pro kreativní hraní i spoustu dalšího. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránce LEGO.com/devicecheck.
 • Tato sběratelská hračka představuje fantastický narozeninový nebo vánoční dárek pro kreativní děti ve věku od 6 let, který poslouží jako zábavný doplněk ke startovacím či rozšiřujícím setům LEGO Super Mario.
 • K dispozici jsou také další oblečky, které lze použít se startovacími či rozšiřujícími sety LEGO Super Mario – například obleček Žába Mario (71392).
 • Sběratelské sety LEGO Super Mario přenášejí oblíbené postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a dávají fanouškům nekonečnou škálu možností, jak rozšiřovat, přestavovat, přizpůsobovat a vytvářet vlastní herní úrovně.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy, jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky jsou testovány maximálním možným způsobem, díky čemuž splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Včela Mario – obleček
SKU
71393
EAN
5702016912821
UPC
673419339636
Kousky
13
Série
LEGO Super Mario
Cena LEGO
174 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.