LEGO Žába Mario – obleček 71392

ab obleek pro LEGO Super Maria

lego 71392 zaba mario oblecek
 • 11 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71392 SKU

S tímto rozšiřujícím doplňkem v podobě žabího oblečku (71392) mohou děti s LEGO Super Mariem skákat jako žába a užívat si jedinečná vodní dobrodružství. Sada přináší interaktivní obleček žáby pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za skákání jako žába. S dokončením každého skoku figurka vydává originální zvuky. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 174 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 179 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Žába Mario – obleček 71392

S tímto rozšiřujícím doplňkem v podobě žabího oblečku (71392) mohou děti s LEGO Super Mariem skákat jako žába a užívat si jedinečná vodní dobrodružství. Sada přináší interaktivní obleček žáby pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za skákání jako žába. S dokončením každého skoku figurka vydává originální zvuky. Jedná se o ideální dárek pro děti, které mají startovací set 71360 s LEGO figurkou Maria nebo sadu 71387, která obsahuje LEGO figurku Luigiho.

Stavějte a hrajte si
Návod k sestavení této LEGO sady najdete v krabici nebo v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario. Ta navíc nabízí bezpečnou platformu pro děti, kde mohou sdílet kreativní stavitelské nápady a herní tipy.

Skutečná dobrodružství se Super Mariem
Sběratelské sety LEGO Super Mario přivádí legendární postavičku z videoher do reálného světa. Startovací sada, rozšiřující sety a doplňkové balíčky poskytují fanouškům neomezené kreativní možnosti při vytváření vlastních úrovní pro jednoho i více hráčů.

 • Dopřejte fanouškům LEGO Super Maria možnost vnést do svých herních úrovní pořádnou dávku skákání a cákání prostřednictvím interaktivního žabího oblečku (71392) pro LEGO Maria (figurka není součástí balení).
 • Tento sestavitelný doplněk z kostek je určen pro LEGO figurku Maria ze startovacího setu Dobrodružství s Mariem (71360) nebo LEGO figurku Luigiho ze startovacího setu Dobrodružství s Luigim (71387).
 • Jakmile má LEGO Mario obleček na sobě, získávají hráči digitální mince navíc za skákání připomínající žábu. Figurka s dokončením každého skoku vydává originální zvuky.
 • Sada obsahuje také leknín a modré vodní LEGO dílky, pomocí kterých mohou děti rozšířit své stávající úrovně. Díky ilustrovanému návodu bude stavění hračka.
 • Bezplatná aplikace LEGO Super Mario obsahuje návody na stavění, inspirativní tipy pro kreativní hraní i spoustu dalšího. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránce LEGO.com/devicecheck.
 • Tato sběratelská hračka představuje perfektní narozeninový nebo vánoční dárek pro kreativní děti ve věku od 6 let, který poslouží jako zábavný doplněk ke startovacím či rozšiřujícím setům LEGO Super Mario.
 • K dispozici jsou také další oblečky, které lze použít se startovacími či rozšiřujícími sety LEGO Super Mario – například obleček Včela Mario (71393).
 • Úžasné sety LEGO Super Mario přenášejí oblíbené postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a dávají fanouškům nekonečnou škálu možností, jak rozšiřovat, přestavovat, přizpůsobovat a vytvářet herní úrovně pro jednoho i více hráčů.
 • Od roku 1958 splňují LEGO kostky přísné oborové normy, což znamená, že je lze vždy jednoduše a snadno spojovat a rozpojovat.
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným celosvětově uznávaným bezpečnostním standardům.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Žába Mario – obleček
SKU
71392
EAN
5702016912814
UPC
673419339629
Kousky
11
Série
LEGO Super Mario
Cena LEGO
174 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.