LEGO Boj s Reznorem – rozšiřující set 71390

Akn roziujc set se zchranou modrho Toada

lego 71390 boj s reznorem rozsirujici set
 • 862 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71390 SKU

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě LEGO Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu LEGO Super Mario Boj s Reznorem (71390). Obsahuje sestavitelné otočné plošiny, které roztáčí pohyb figurky LEGO Maria nebo LEGO Luigiho (figurky nejsou součástí balení). Srazte figurky 2 Reznorů z otočných plošin pomocí ozubeného razidla a zachraňte modrého Toada. Set obsahuje …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 294 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 304 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 489 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 799 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Boj s Reznorem – rozšiřující set 71390

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě LEGO Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu LEGO Super Mario Boj s Reznorem (71390). Obsahuje sestavitelné otočné plošiny, které roztáčí pohyb figurky LEGO Maria nebo LEGO Luigiho (figurky nejsou součástí balení). Srazte figurky 2 Reznorů z otočných plošin pomocí ozubeného razidla a zachraňte modrého Toada. Set obsahuje také Grrrola, akční kostku s otazníkem a speciální rychlostní startovací potrubí. (Poznámka: Pro plnohodnotný interaktivní herní zážitek je potřeba vlastnit startovací set 71360 nebo 71387.)

Týmová spolupráce může být zábava
Děti si mohou hrát samostatně nebo s kamarády, kteří mají vlastní LEGO figurku Maria nebo Luigiho. Společně mohou spolupracovat nebo proti sobě soupeřit. Nezapomeňte si stáhnout bezplatnou aplikaci LEGO Super Mario, která obsahuje návody na stavění, inspirativní a kreativní herní tipy a spoustu dalšího.

Nekončící porce zábavy
Sběratelské sady LEGO Super Mario přenáší všemi zbožňované postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a představují super dárky pro hravé děti. Startovací a rozšiřující sety v kombinaci s originálními oblečky umožňují fanouškům tvořit a stavět vlastní jedinečné herní úrovně.

 • Dopřejte dětem možnost prožívat ve vlastním světě LEGO Super Mario pořádně roztočená dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Boj s Reznorem (71390).
 • Obsahuje LEGO figurky kultovních postav ze světa Super Mario – 2 Reznory, Grrrola a modrého Toada. Děti se navíc mohou těšit na akční kostku s otazníkem a speciální rychlostní startovací potrubí, díky kterému získají extra porci bonusů a odměn.
 • Obsahuje sestavitelné otočné plošiny, které roztáčí pohyb figurky LEGO Maria nebo LEGO Luigiho (figurky nejsou součástí balení). Protivníky lze také přemoci pomocí ozubeného razidla.
 • Tato sada se 862 dílky představuje inspirativní dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 8 let, které vlastní některý ze startovacích setů LEGO Super Mario (71360 nebo 71387), jenž je ke hraní potřeba.
 • Umožňuje hrát si samostatně nebo se prostřednictvím Bluetooth spojit s LEGO figurkou Maria či Luigiho, kterou vlastní někdo z kamarádů (samotné figurky nejsou součástí balení). Týmová práce 2 hráčů je pak odměněna bonusovou porcí digitálních mincí.
 • V základním rozložení modul měří 25 cm na výšku, 56 cm na šířku a 30 cm do hloubky. Zároveň jej lze nejrůznějšími způsoby přestavovat a kombinovat s dalšími sety z řady LEGO Super Mario.
 • Bezplatná aplikace LEGO Super Mario obsahuje návody na stavění, parádní zobrazovací nástroje a spoustu další zábavy. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránce LEGO.com/devicecheck.
 • Sběratelské stavebnice řady LEGO Super Mario jedinečným způsobem oživují oblíbenou postavu a nabízejí interaktivní hraní a neomezené kreativní výzvy v podobě rozšiřování a přestavování.
 • Už od roku 1958 splňují LEGO kostky přísné oborové standardy, které zaručují konzistentnost zpracování a vzájemnou kompatibilitu, a vždy bezpečně drží pospolu.
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným celosvětově uznávaným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Boj s Reznorem – rozšiřující set
SKU
71390
EAN
5702016913293
UPC
673419339933
Kousky
862
Série
LEGO Super Mario
Cena LEGO
1 294 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.