LEGO Boss Sumo Bro a padající věž – rozšiřující set 71388

Boss Sumo Bro v pardnm roziujcm setu

lego 71388 boss sumo bro a padajici vez rozsirujici set
 • 231 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71388 SKU

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě LEGO Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Boss Sumo Bro a padající věž (71388). Obsahuje věž, kterou mohou LEGO Mario nebo LEGO Luigi (figurky nejsou součástí balení) zbořit pomocí páček ve spodní část modelu. Věž lze postavit různě vysokou, a jakmile Boss Sumo Bro padne, objeví se …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 539 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 619 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 749 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Boss Sumo Bro a padající věž – rozšiřující set 71388

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě LEGO Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Boss Sumo Bro a padající věž (71388). Obsahuje věž, kterou mohou LEGO Mario nebo LEGO Luigi (figurky nejsou součástí balení) zbořit pomocí páček ve spodní část modelu. Věž lze postavit různě vysokou, a jakmile Boss Sumo Bro padne, objeví se akční kostka Super Star. Sada obsahuje také figurku Crowbera. (Poznámka: Pro plnohodnotný interaktivní herní zážitek je potřeba vlastnit startovací set 71360 nebo 71387.)

Práce v týmu se vyplácí
Děti si mohou hrát samostatně nebo s kamarády, kteří mají vlastní LEGO figurku Maria nebo Luigiho, díky čemuž získají bonusové digitální mince za týmovou práci. Nezapomeňte si stáhnout bezplatnou aplikaci LEGO Super Mario, která obsahuje návody na stavění, inspirativní a kreativní herní tipy a spoustu dalšího.

Zábava se Super Mariem ve skutečném světě
Sběratelské sady LEGO Super Mario přenáší všemi zbožňované postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a představují zábavné dárky pro hravé děti. Startovací a rozšiřující sety v kombinaci s originálními oblečky umožňují fanouškům stavět a upravovat vlastní jedinečné herní úrovně.

 • Rozšiřující set Boss Sumo Bro a padající věž (71388) umožňuje dětem prožívat ve vlastním světě LEGO Super Mario další akční dobrodružství s hromadou digitálních mincí.
 • Obsahuje 2 figurky kultovních protivníků LEGO Super Maria – na děti čeká kolosální Boss Sumo Bro a Crowber.
 • Obsahuje sestavitelnou věž, kterou mohou LEGO Mario nebo LEGO Luigi (figurky nejsou součástí balení) zbořit pomocí páček ve spodní část modelu. Přemozte hlavního protivníka a najděte akční kostku Super Star.
 • Tato sada s 231 dílky představuje zábavný dárek k narozeninám nebo Vánocům pro kreativní děti ve věku od 6 let, které vlastní některý ze startovacích setů LEGO Super Mario (71360 nebo 71387), jenž je ke hraní potřeba.
 • Umožňuje hrát si samostatně nebo se prostřednictvím Bluetooth spojit s LEGO figurkou Maria či Luigiho, kterou vlastní někdo z kamarádů (samotné figurky nejsou součástí balení). Týmová práce 2 hráčů je odměněna bonusovou porcí digitálních mincí.
 • V základním rozložení modul měří 23 cm na výšku, 20 cm na šířku a 13 cm do hloubky. Zároveň jej lze nejrůznějšími způsoby přestavovat a kombinovat s dalšími sety z řady LEGO Super Mario.
 • Bezplatná aplikace LEGO Super Mario obsahuje návody na stavění, inspirativní tipy pro kreativní hraní i spoustu dalšího. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránce LEGO.com/devicecheck.
 • Sběratelské sady LEGO Super Mario přenášejí oblíbenou postavičku do reálného světa a dávají fanouškům neomezené možnosti, jak rozšiřovat, přestavovat a vytvářet nové herní úrovně pro jednoho i více hráčů.
 • Už od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné oborové standardy zaručující konzistentní a bezpečné spojování i robustnost výsledných modelů.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Boss Sumo Bro a padající věž – rozšiřující set
SKU
71388
EAN
5702016912609
UPC
673419339322
Kousky
231
Série
LEGO Super Mario
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.