LEGO Ledňáček 10331

Vytvote pro chvatnou dekoraci do svho domu nebo na stl v kanceli s touto stavebnic pro dospl LEGO Icons Ledkek

tbd icons fauna 2024 10331
 • 834 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10331 SKU

Vytvořte strhující kousek do svého domova nebo do kanceláře s touto dekorační stavebnicí pro dospělé. Stavebnice 10331 LEGO Icons Ledňáček je skvělým dárkem pro milovníky ptáčků. Představuje projekt, do kterého se ponoří noví i zkušení stavitelé LEGO. Model ledňáčka přestavuje ptáčka, který je známý svým zvláštním peřím a pozoruhodnými loveckými schopnostmi, kdy se vynoří z vody …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 219 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Ledňáček 10331

Vytvořte strhující kousek do svého domova nebo do kanceláře s touto dekorační stavebnicí pro dospělé. Stavebnice 10331 LEGO Icons Ledňáček je skvělým dárkem pro milovníky ptáčků. Představuje projekt, do kterého se ponoří noví i zkušení stavitelé LEGO.

Model ledňáčka přestavuje ptáčka, který je známý svým zvláštním peřím a pozoruhodnými loveckými schopnostmi, kdy se vynoří z vody i se svým rybím úlovkem. Pozadí s vodou obsahuje sestavitelné rákosí a lze jej použít jako stojan. Nastavte hlavu a pařátky, abyste vytvořili svou oblíbenou pózu. Pak ptáčka umístěte na výstavu, aby si ho mohli užívat všichni.

Užijte si chvíle odpočinku s inspirativní řadou kreativních stavebnic LEGO pro dospělé. Aplikace LEGO Builder obsahuje digitální verzi návodu na stavění, který je součástí stavebnice.

 • Stavebnice modelu ledňáčka – Udělejte si čas na odpočinkový zážitek při sestavování stavebnice pro dospělé LEGO Icons Ledňáček.
 • Kreativní stavitelský projekt – Tato stavebnice obsahuje vše, co je potřeba k vytvoření podoby majestátního ledňáčka LEGO, který drží rybí úlovek a kolem sebe má vodní plochu, která slouží jako stojánek.
 • Vlastnosti a funkce – Model ledňáčka má polohovatelnou hlavu a pařátky. Vodní plocha se sestavitelným rákosím slouží jako stojánek.
 • Dekorace na stůl doma nebo v kanceláři – Vneste do jakéhokoli prostoru dotek přírody díky tomuto výstavnímu modelu LEGO Icons Ledňáček.
 • Pozorný dárek pro milovníky ptactva – Darujte tuto stavebnici LEGO Icons jako vánoční nebo narozeninový dárek milovníkům ptáků, fanouškům tropického ptactva, domácích dekorací a stavění modelů LEGO.
 • Nechybí digitální návod na stavění – Aplikace LEGO Builder obsahuje digitální verzi návodu na stavění, který je součástí stavebnice.
 • Projekty LEGO pro dospělé – Objevte prostor pro relaxaci díky inspirativní řadě kreativních stavebnic LEGO (prodávaných samostatně) výslovně určených dospělým.
 • Rozměry – Model se skládá z 834 dílků a měří přes 21 cm na výšku, 31 cm na šířku a 17 cm do hloubky.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ledňáček
SKU
10331
Kousky
834
Série
LEGO Icons
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 219 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.