LEGO Ideas Fender Stratocaster 21329

Postavte si kytaru Fender Stratocaster z kostek LEGO

lego 21329 ideas fender stratocaster
 • 1074 Kousky
 • Ideas Série
 • 21329 SKU

Vytvořte si vlastní repliku kytary Fender Stratocaster a zesilovače 65 Princeton Reverb ze 70. let se stavebnicí LEGO Ideas (21329). Zavzpomínejte na legendární hudebníky, kteří váleli na kytaru Stratocaster, a vychutnejte si její charakteristické křivky a autentické detaily, jako jsou pohyblivá tremolo páka, přepínač snímačů a ladicí kolíky. Sestavitelný zesilovač zaujme odnímatelnými panely pro snadný …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 3 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Ideas Fender Stratocaster 21329

Vytvořte si vlastní repliku kytary Fender Stratocaster a zesilovače 65 Princeton Reverb ze 70. let se stavebnicí LEGO Ideas (21329). Zavzpomínejte na legendární hudebníky, kteří váleli na kytaru Stratocaster, a vychutnejte si její charakteristické křivky a autentické detaily, jako jsou pohyblivá tremolo páka, přepínač snímačů a ladicí kolíky. Sestavitelný zesilovač zaujme odnímatelnými panely pro snadný přístup k základní desce, pružinovému dozvuku, reproduktoru a dalším vnitřním prvkům, ale také gumovými kabely pro připojení kytary a footswitche.

Úchvatný doplněk pokoje
Uvnitř sady najdete kostky pro sestavení kytary jak v červeném, tak černém provedení, trsátka ve 4 barvách a elegantní, skládací podstavec, na němž se hotový model bude krásně vyjímat. K dispozici je také samolepka s logem Fender z kostek LEGO, kterou si můžete nalepit na skutečnou kytaru nebo zesilovač.

Parádní sběratelský kousek
Tato stavebnice je součástí kolekce sad LEGO pro dospělé. Hodí se jako dárek pro kytaristy, fanoušky značky Fender, hudební nadšence a zapálené stavitele.

 • Postavte si výstavní model legendární kytary Fender Stratocaster a zesilovače Fender 65 Princeton Reverb s úžasně propracovanou sadou LEGO Ideas (21329).
 • Kytara zaujme pohyblivou tremolo pákou, přepínačem snímačů a ladicími kolíky, šesti strunami, samolepkami s logem Fender a látkovým popruhem. K dispozici jsou kostky jak pro červenou, tak černou verzi.
 • Zesilovač má odnímatelné panely pro snadný přístup k základní desce, pružinovému dozvuku, reproduktoru a dalším vnitřním prvkům. Dále potěší samolepkami s logem značky a gumovými připojovacími kabely pro kytaru a footswitch.
 • Nechybí ani skládací podstavec na kytaru, trsátka v měřítku modelu ve 4 barvách a samolepka s logem Fender z kostek LEGO, kterou si můžete nalepit na skutečnou kytaru, zesilovač nebo kamkoli jinam.
 • Kytara měří přes 36 cm na délku, 11 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Tento výstavní model LEGO poslouží jako super dárek pro kytaristy, hudební nadšence a fanoušky značky Fender Stratocaster.
 • Vychutnejte si zábavu při stavění sami nebo s přáteli či rodinnými příslušníky a dejte najevo svou vášeň pro kultovní kytaru, hudbu a kostky LEGO.
 • Součástí sady čítající 1 079 dílků je brožurka s historickými zajímavostmi o kytaře Fender Stratocaster, informacemi o autorovi modelu z řad fanoušků a LEGO designérech a s podrobným návodem na stavění.
 • Tato parádní stavebnice byla přihlášena do soutěže LEGO Ideas „Hudba pro naše uši“ designérem z řad fanoušků a vybrána porotou jako další sada LEGO Ideas z 9 nejlepších příspěvků.
 • Dílky LEGO splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno spojovat a vždy pevně drží – a tak je tomu již od roku 1958.
 • Kostky a dílky LEGO podrobujeme všem představitelným testům, abychom zajistili, že každá stavebnice LEGO splňuje přísné globální standardy bezpečnosti.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ideas Fender Stratocaster
SKU
21329
UPC
673419350334
Kousky
1074
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
2 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.