LEGO Hasičský vůz 4×4 a záchranný člun 60412

S touto stavebnic LEGO City vs ekaj hasisk dobrodrustv. Stavebnice obsahuje hasisk vz 4x4, zchrann lun a stan, dle kempovac vz a minifigurky hasi

4x4 fire truck with rescue boat 60412
 • 301 Kousky
 • City Série
 • 60412 SKU

Máme tu vítěznou kombinaci pro fanoušky hraček hasičských záchranných vozidel. Tato bezvadná stavebnice 60412 LEGO City Hasičský vůz 4x4 a záchranný člun pro děti od 5 let je dokonalým akčním balíčkem pro hraní si na hasiče. Navíc v ní najdete přívěs na převoz záchranného člunu, stan a kempovací scénu i s požárem kempu. Stačí přidat hasiče a minifigurky táborníků …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Hasičský vůz 4×4 a záchranný člun 60412

Máme tu vítěznou kombinaci pro fanoušky hraček hasičských záchranných vozidel. Tato bezvadná stavebnice 60412 LEGO City Hasičský vůz 4x4 a záchranný člun pro děti od 5 let je dokonalým akčním balíčkem pro hraní si na hasiče. Navíc v ní najdete přívěs na převoz záchranného člunu, stan a kempovací scénu i s požárem kempu. Stačí přidat hasiče a minifigurky táborníků a dobrodružství může začít!

Vezměte svého malého hrdinu na vzrušující stavitelskou cestu s aplikací LEGO Builder. Umožní jim prozkoumávat a ukládat si stavebnice, sledovat svůj postup stavění a přibližovat, otáčet a prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují.

Stavebnice LEGO City Fire přináší hračky plné úžasných funkcí pro neomezené hraní na zemi, ve vzduchu ina vodě. Děti mohou tuto stavebnici s hasičským vozem 4x4 a záchranným člunem přidat k ostatním stavebnicím z řady Lego City (prodávané samostatně) a užívat si ještě úžasnější dobrodružství!

 • Herní stavebnice se záchrannými vozidly – Zdvojnásobte vzrušení díky této zábavné kombinaci offroudových hasičských vozidel se stavebnicí LEGO City Hasičský vůz 4x4 a záchranný člun pro děti od 5 let.
 • Co obsahuje tako stavebnice LEGO? – Vše, co děti potřebují k sestavení hasičského vozu 4x4, přívěsu, záchranného člunu, stanu a kempovacího vozu. Součástí jsou také 2 minifigurky hasičů.
 • Nespočet doplňků pro nápadité hraní – Vůz 4x4 má odklápěcí střechu pro přístup do kabiny, hasicí přístroj, oddíl pro skladování nářadí a přívěs se samostatným záchranným člunem.
 • Ještě více zábavy s digitálním návodem na stavění – Díky aplikaci LEGO Builder s návody pro chytré telefony a tablety si děti mohou model přibližovat, otáčet a prohlížet ze všech úhlů.
 • Zábavný dárek pro každou příležitost – Darujte tuto stavebnici dětem od 5 let k Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.
 • Nekonečné herní možnosti – Děti rozpoutají mnohem více zábavy a dobrodružství, když spojí tuto stavebnici s dalšími z řady LEGO City Fire (prodávané samostatně)
 • Město bez omezení – Stavebnice LEGO City pomáhají dětem rozvíjet sebevědomí a klíčové dovednosti pro život otevřeným, kreativním hraním
 • Rozměry – Hasičský vůz 4x4 s přívěsem v této stavebnici s 301 dílkem měří přes 8 cm na výšku, 30 cm na délku a 6 cm na šířku

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Hasičský vůz 4×4 a záchranný člun
SKU
60412
Kousky
301
Série
LEGO UNKNOWN
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.