LEGO Hasičská záchranná motorka 60410

Potte svho hrdinu vednho dne touto stavebnic LEGO City Hasisk zchrann motorka, kter obsahuje porn scnu a 2 minifigurky pro npadit hran

fire rescue motorcycle 60410
 • 57 Kousky
 • City Série
 • 60410 SKU

Překvapte svého mladého akčního hrdinu touto malou stavebnicí 60410 LEGO City Hasičská záchranná motorka. Stavebnice je určena malým stavitelům od 4 let a obsahuje prima motorku s širokými pneumatikami a palubním hasicím přístrojem. Tato hračka pro hasiče-záchranáře také obsahuje barbecue v plamenech a 2 minifigurky, včetně hasičky pro zábavné vyprávění a hraní rolí. Tato snadno sestavitelná …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 239 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Hasičská záchranná motorka 60410

Překvapte svého mladého akčního hrdinu touto malou stavebnicí 60410 LEGO City Hasičská záchranná motorka. Stavebnice je určena malým stavitelům od 4 let a obsahuje prima motorku s širokými pneumatikami a palubním hasicím přístrojem. Tato hračka pro hasiče-záchranáře také obsahuje barbecue v plamenech a 2 minifigurky, včetně hasičky pro zábavné vyprávění a hraní rolí.

Tato snadno sestavitelná stavebnice se záchranným vozidlem přichází s prvkem Začátečnická kostka LEGO, obrázkovým návodem a 3D návodem v aplikaci LEGO Builder. Digitální průvodce stavěním má intuitivní nástroje, které dětem během stavění umožňují přiblížit, otáčet a vizualizovat modely ze všech úhlů.

Stavebnice LEGO City přináší úžasný stavitelský a herní zážitek s autentickými vozidly, propracovanými doplňky a zábavnými postavami, což povzbuzuje nápadité hraní rolí s otevřeným koncem bez hranic.

 • Hračka hasičská motorka – Přidejte se ke svému malému staviteli při zábavných příbězích a dobrodružstvích s touto stavebnicí LEGO City Hasičská záchranná motorka pro děti od 4 let.
 • Co je v krabici? – Tato herní stavebnice se záchranným vozidlem má všechno, co děti potřebují, aby postavily hasičskou motorku, scénu hořícího barbecue a 2 minifigurky vč. hasičky.
 • Záchranářská hračka pro děti, které milují nápadité hraní – Hračka hasičská motorka má palubní vodní nádrž a požární hadici na hraní.
 • Interaktivní návod – Objevte aplikaci LEGO Builder. Umožní dětem přibližovat a otáčet modely ve 3D, sledovat postup stavění a prozkoumávat a ukládat virtuální stavebnice.
 • Zábavný dárek k jakékoli příležitosti – Tato hasičská stavebnice představuje skvělý dárek k Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti pro děti od 4 let.
 • Vítejte do světa kreativního hraní – Děti rozpoutají mnohem více zábavy a dobrodružství, když spojí tuto hasičskou stavebnici LEGO City s dalšími (prodávají se samostatně)z řady LEGO City.
 • Město nekonečných možností – LEGO City je místo, kde děti mohou tvořit budovy, vozidla a postavičky bez omezení a kde se mohou těšit na hodiny stavění, objevování a hraní.
 • Rozměry – Motorka se skládá z 57 dílků a měří 5 cm na výšku, 13 cm na délku a 6cm na šířku

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Hasičská záchranná motorka
SKU
60410
Kousky
57
Série
LEGO UNKNOWN
Cena LEGO
239 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.