LEGO Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu 76188

Klasick Batmobil z originlnho televiznho serilu z roku 1966

lego 76188 batmanuv batmobil z klasickeho tv serialu
 • 345 Kousky
 • DC Série
 • 76188 SKU

Stavebnice LEGO DC Batman: Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu (76188) dětem zprostředkuje styl, akci a napětí z původního TV seriálu Batman z roku 1966. Kultovní vozidlo je nabité parádními funkcemi a lze jej připevnit k otočnému podstavci. Klasické Batmanovo vozidlo a minifigurky. Děti si díky působivému modelu Batmobilu mohou přehrávat nekonečná dobrodružství s Batmanem. Nechybí …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 629 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu 76188

Stavebnice LEGO DC Batman: Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu (76188) dětem zprostředkuje styl, akci a napětí z původního TV seriálu Batman z roku 1966. Kultovní vozidlo je nabité parádními funkcemi a lze jej připevnit k otočnému podstavci.

Klasické Batmanovo vozidlo a minifigurky
Děti si díky působivému modelu Batmobilu mohou přehrávat nekonečná dobrodružství s Batmanem. Nechybí ani minifigurky Batmana a Jokera z původního TV seriálu. Úžasné vozidlo nadchne otevíracím kufrem ukrývajícímBatarang a další kostky, pomocí nichž děti mohou upravit kapotu auta a připevňovat nebo odebírat vystřelovače. Až bude po všem, mohou si Batmobil vystavit na otočném podstavci a pochlubit se úžasným strojem bojujícím proti zločinu v plné kráse.

 • Stavebnice LEGO DC Batman: Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu (76188) přináší malým superhrdinům akci a vzrušení ve stylu původního TV seriálu Batman z roku 1966.
 • Součástí je sestavitelný Batmobil, který lze postavit buď s vystřelovači, nebo bez nich. Dále nechybí minifigurky Batmana a Jokera (v klasickém stylu 60. let) a otočný podstavec.
 • Malí superhrdinové se mohou prohánět městem GOTHAM CITY v Batmobilu a pomoci Batmanovi polapit Jokera. Až bude po akci, je možné vozidlo připevnit k otočnému podstavci, který je opatřený štítkem s popisem.
 • Pro děti od 7 let. Ideální narozeninový, vánoční nebo speciální dárek pro fanoušky Batmana, kteří by ocenili něco opravdu výjimečného.
 • Batmobil měří přes 6 cm na výšku, 20 cm na délku a 7 cm na šířku a lze jej snadno kombinovat s ostatními stavebnicemi řady LEGO DC Batman.
 • Jelikož původní Batmobil z roku 1966 nebyl vybaven vystřelovači, obsahuje tato sada kostky navíc, aby bylo možné snadno přestavět kapotu vozu podle originálního seriálu.
 • Stavebnice řady LEGO DC Batman nadchnou parádními postavami, vozidly, vychytávkami a zbraněmi, které dětem otevírají bránu do světa akčních superhrdinů a umožní jim vydat se na ničím neomezená kreativní dobrodružství.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batmanův Batmobil z klasického TV seriálu
SKU
76188
EAN
5702016974355
UPC
673419345255
Kousky
345
Série
LEGO Batman
Cena LEGO
629 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.