LEGO Přívěsek na klíče – Ijáček 854203

Rozkon Ijek pro fanouky Medvdka P od Disneyho

lego 854203 privesek na klice ijacek
  • Disney Série
  • 854203 SKU

Udělejte radost menším dětem a vyvolejte nostalgické vzpomínky starších fandů Medvídka Pú tímto přívěskem na klíče s Ijáčkem od LEGO ǀ Disney (854203). Přívěsek má podobu figurky LEGO milovaného vycpaného oslíka, která je připevněná k pevnému kovovému řetízku s kroužkem. Jednoduše lze připnout na klíče nebo batoh a skvěle poslouží jako drobný dárek pro všechny fanoušky Disneyho Medvídka Pú starší …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Ijáček 854203

Udělejte radost menším dětem a vyvolejte nostalgické vzpomínky starších fandů Medvídka Pú tímto přívěskem na klíče s Ijáčkem od LEGO ǀ Disney (854203). Přívěsek má podobu figurky LEGO milovaného vycpaného oslíka, která je připevněná k pevnému kovovému řetízku s kroužkem. Jednoduše lze připnout na klíče nebo batoh a skvěle poslouží jako drobný dárek pro všechny fanoušky Disneyho Medvídka Pú starší 6 let.

  • LEGO ǀ Disney Přívěsek na klíče – Ijáček (854203) – Přívěsek v podobě figurky Ijáčka, která je připevněná k pevnému kovovému řetízku s kroužkem. Upozornění: minifigurku není možné od řetízku oddělit
  • Pověste ho na klíče nebo na batoh – Kovový kroužek lze bezpečně připevnit ke klíčům, batohu či kamkoli jinam
  • Nápad na dárek pro děti od 6 let – Přívěšek na klíče měří přes 8 cm a představuje skvělou malou pozornost pro všechny milovníky stavebnice Medvídek Pú od LEGO Ideas ǀ Disney (21326)

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Ijáček
SKU
854203
UPC
673419363815
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
149 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.