LEGO 854122 Pvsek na kle Phoebe

Těžko k sehnání

Bjen doplnk pro fanouky Phoebe, postavy ze serilu Ptel

lego 854122 pvsek na kle phoebe
  • Ideas Série
  • 854122 SKU

Zavzpomínejte na legrační scény z klasického sitcomu Přátelé s modelem Přívěsek na klíče – Phoebe (854122) od LEGO Ideas. Minifigurka Phoebe Buffetové připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku je oblečená stejně jako slavná seriálová postava na svých hudebních vystoupeních v kavárně Central Perk. Překrásný model pro všechny fanoušky seriálu Přátelé lze jednoduše připevnit ke …

Více informací...

Cena

Cena není k dispozici. Tento produkt není na skladě.

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO 854122 Pvsek na kle Phoebe

Zavzpomínejte na legrační scény z klasického sitcomu Přátelé s modelem Přívěsek na klíče – Phoebe (854122) od LEGO Ideas. Minifigurka Phoebe Buffetové připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku je oblečená stejně jako slavná seriálová postava na svých hudebních vystoupeních v kavárně Central Perk. Překrásný model pro všechny fanoušky seriálu Přátelé lze jednoduše připevnit ke klíčům nebo batohu. Jeho majitel tak může mít svéráznou postavu pořád u sebe.

  • Tato klíčenka (854122) od LEGO Ideas zaujme minifigurkou Phoebe Buffetové, která je připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku. Minifigurka je připevněna ke kovovému řetízku a nelze ji odpojit.
  • Kovový kroužek lze jednoduše připevnit ke klíčům, batohu či kamkoli jinam.
  • Měří přes 9 cm na délku. Model je vhodný pro děti od 6 let, ale potěší i starší fanoušky seriálu Přátelé, zejména pak ty, kteří již mají sadu Central Perk (21319) od LEGO Ideas.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pvsek na kle Phoebe
SKU
854122
UPC
673419342896
Série
LEGO Ideas
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
129 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.