LEGO Přívěsek na klíče – Rachel 854120

Rozkon doplnk pro fanouky Rachel, postavy ze serilu Ptel

lego 854120 pvsek na kle rachel
  • Ideas Série
  • 854120 SKU

Zavzpomínejte na komické scény z klasického sitcomu Přátelé s modelem Přívěsek na klíče – Rachel (854120) od LEGO Ideas. Minifigurka Rachel Greenové připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku zaujme osobitým účesem a outfitem servírky, který tato postava nosila, když pracovala v kavárně Central Perk. Nádherný model pro všechny fanoušky seriálu Přátelé lze snadno připevnit …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 129 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Rachel 854120

Zavzpomínejte na komické scény z klasického sitcomu Přátelé s modelem Přívěsek na klíče – Rachel (854120) od LEGO Ideas. Minifigurka Rachel Greenové připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku zaujme osobitým účesem a outfitem servírky, který tato postava nosila, když pracovala v kavárně Central Perk. Nádherný model pro všechny fanoušky seriálu Přátelé lze snadno připevnit ke klíčům nebo na batoh. Jeho majitel tak může mít svou oblíbenou postavu pořád u sebe.

  • Tato klíčenka (854120) od LEGO Ideas zaujme minifigurkou Rachel Greenové, která je připevněná k odolnému kovovému kroužku a řetízku. Minifigurka je připevněna ke kovovému řetízku a nelze ji odpojit.
  • Kovový kroužek lze jednoduše připevnit ke klíčům, batohu či kamkoli jinam.
  • Měří přes 9 cm na délku. Model je vhodný pro děti od 6 let, ale nadchne i starší fanoušky seriálu Přátelé, zejména pak ty, kteří již mají sadu Central Perk (21319) od LEGO Ideas.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Rachel
SKU
854120
UPC
673419342872
Série
LEGO Ideas
Cena LEGO
129 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.