LEGO Přívěsek na klíče – Daisy 854112

Roztomil spolenice na taky a kle fanouk studia Disney!

lego 854112 privesek na klice daisy
  • Disney Série
  • 854112 SKU

Darujte fanouškům Daisy tento přívěsek od LEGO ǀ Disney (854112), ať jim dělá veselou společnost! Krásný přívěsek se pyšní minifigurkou Daisy, která má roztomilou růžovou mašli ve vlasech, světle fialovou blůzu a růžové boty. Postavička je připevněna ke kovovému řetízku s kroužkem. Rozkošný přívěsek lze použít jako ozdobu batohu nebo pro zabezpečení klíčů v kapse …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Daisy 854112

Darujte fanouškům Daisy tento přívěsek od LEGO ǀ Disney (854112), ať jim dělá veselou společnost! Krásný přívěsek se pyšní minifigurkou Daisy, která má roztomilou růžovou mašli ve vlasech, světle fialovou blůzu a růžové boty. Postavička je připevněna ke kovovému řetízku s kroužkem. Rozkošný přívěsek lze použít jako ozdobu batohu nebo pro zabezpečení klíčů v kapse či kabelce.

  • Udělejte radost fanouškům pohádek touto minifigurkou Daisy od LEGO ǀ Disney, kterou lze pomocí pevného kovového řetízku s kroužkem bezpečně připevnit k batohu, kabelce či klíčům.
  • Minifigurku není možné od kovového řetízku oddělit.
  • Zábavný drobný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti ve věku od 6 let a všechny fanoušky Daisy a dalších postaviček od Disneyho.
  • Přívěsek měří přes 9 cm na výšku a 4 cm na šířku, takže vždy zaujme, ale nikdy nebude překážet!

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Daisy
SKU
854112
UPC
673419343480
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
149 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.