LEGO Přívěsek na klíče – Kačer Donald 854111

Pardn doplnk na kle i kabelku pro vechny fanouky studia Disney!

lego 854111 privesek na klice kacer donald
  • Disney Série
  • 854111 SKU

Darujte fanouškům Kačera Donalda tento přívěsek od LEGO ǀ Disney (854111) a sledujte, jaká dobrodružství spolu prožijí. Krásný přívěsek se pyšní minifigurkou Donalda, který má typickou modrožlutou námořnickou košili, červený motýlek a modrý baret. Postavička je připevněna ke kovovému řetízku s kroužkem. Zábavný přívěsek lze použít jako ozdobu batohu nebo pro zabezpečení klíčů v kapse …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Kačer Donald 854111

Darujte fanouškům Kačera Donalda tento přívěsek od LEGO ǀ Disney (854111) a sledujte, jaká dobrodružství spolu prožijí. Krásný přívěsek se pyšní minifigurkou Donalda, který má typickou modrožlutou námořnickou košili, červený motýlek a modrý baret. Postavička je připevněna ke kovovému řetízku s kroužkem. Zábavný přívěsek lze použít jako ozdobu batohu nebo pro zabezpečení klíčů v kapse či tašce.

  • Udělejte radost fanouškům disneyovských pohádek touto minifigurkou Kačera Donalda od LEGO ǀ Disney, kterou lze pomocí pevného kovového řetízku s kroužkem bezpečně připevnit k batohu, kabelce či klíčům.
  • Minifigurku není možné od kovového řetízku oddělit.
  • Skvělý drobný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti ve věku od 6 let a všechny fanoušky Kačera Donalda a dalších postaviček od Disneyho.
  • Přívěsek měří přes 9 cm na výšku a 4 cm na šířku, takže vždy zaujme, ale nikdy nebude překážet.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Kačer Donald
SKU
854111
UPC
673419343473
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
149 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.