LEGO Přívěsek na klíče – Spider-Ham 854077

Fanouci marvelovek mohou mt Spider-Hama stle po boku

lego 854077 privesek na klice spider ham
  • Spider-Man Série
  • 854077 SKU

Děti zbožňující superhrdiny a filmy studia Marvel si tento LEGO přívěsek na klíče s postavou Spider-Hama (854077) doslova zamilují. LEGO Marvel minifigurka Spider-Hama ve známém obleku je připevněna k odolnému řetízku s kovovým kroužkem. Stačí si tuto ikonickou postavičku připevnit ke klíčům nebo na batoh či tašku a každý den se stane superhrdinským dobrodružstvím.LEGO Marvel …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Spider-Ham 854077

Děti zbožňující superhrdiny a filmy studia Marvel si tento LEGO přívěsek na klíče s postavou Spider-Hama (854077) doslova zamilují. LEGO Marvel minifigurka Spider-Hama ve známém obleku je připevněna k odolnému řetízku s kovovým kroužkem. Stačí si tuto ikonickou postavičku připevnit ke klíčům nebo na batoh či tašku a každý den se stane superhrdinským dobrodružstvím.

  • LEGO Marvel minifigurka Spider-Hama připevněná k odolnému řetízku s kovovým kroužkem. Minifigurku nelze od řetízku oddělit.
  • Skvělý dárek pro děti ve věku od 6 let
  • Tento barevný přívěsek, který měří přes 8 cm na délku, si díky jeho praktické velikosti můžete pověsit na batoh nebo na tašku. Případně si ho můžete připnout na klíče a schovat do kapsy nebo peněženky.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Spider-Ham
SKU
854077
UPC
673419346610
Série
LEGO Spider-Man
Cena LEGO
149 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.