LEGO Přívěsek na klíče – Otto 854043

Pvsek na kle s minifigurkou nezbednho Otty pro fanouky mimo!

lego 854043 privesek na klice otto
  • Minions Série
  • 854043 SKU

Potěšte fanoušky filmů s mimoni tímto přívěskem na klíče s postavou mimoně Otty (854071). LEGO minifigurka tohoto rošťáckého mimoně, která je připevněná k pevnému kovovému řetízku s kroužkem, představuje skvělou odměnu nebo dárek pro malého nezbedu či kamaráda. Tento okouzlující přívěsek vám zaručeně ohlídá klíče, nebo si ho můžete připnout na batoh či tašku.Rozesmějte …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minions

Popis LEGO Přívěsek na klíče – Otto 854043

Potěšte fanoušky filmů s mimoni tímto přívěskem na klíče s postavou mimoně Otty (854071). LEGO minifigurka tohoto rošťáckého mimoně, která je připevněná k pevnému kovovému řetízku s kroužkem, představuje skvělou odměnu nebo dárek pro malého nezbedu či kamaráda. Tento okouzlující přívěsek vám zaručeně ohlídá klíče, nebo si ho můžete připnout na batoh či tašku.

  • Rozesmějte fanoušky filmu Mimoni: Padouch přichází tímto přívěskem na klíče s LEGO minifigurkou mimoně Otty, která je připevněná na pevném kovovém řetízku (minifigurku nelze od řetízku oddělit).
  • Jde o zábavný narozeninový či vánoční dárek nebo odměnu k jakékoliv příležitosti pro děti ve věku od 6 let. Zároveň přívěsek na klíče s Ottou poslouží jako skvělý dárek pro kamarády.
  • Tento roztomilý přívěsek na klíče, který měří přes 15 cm, jasně vyjadřuje lásku k mimoňům. Děti si ho mohou připnout na klíče, batoh, kapsu nebo peněženku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Otto
SKU
854043
UPC
673419330725
Série
LEGO Minions
Cena LEGO
149 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.