Popis výrobku

Seznamte děti s legendou o Opičím králi a nechte je přehrávat si napínavé souboje s touto parádní stavebnicí z řady LEGO Monkie Kid (80033), v níž si sestavíte robota Evil Macaqua. Tento polohovatelný robot se pyšní speciálními klouby, které jsou novinkou pro leden 2022, a navíc také velikou bojovou holí. Tu může držet v ruce nebo mu ji připněte na záda. Těšit se můžete také na 5 minifigurek LEGO – Mei, Monkie Kida, Sandyho, Evil Macaqua a Rumbla. Všechny mají parádní zbraně a doplňky, včetněkanónu, mapy a kompasu Monkie Kida.

Zábavné stavění
Tato stavebnice představuje skvělý dárek pro kreativní děti od 8 let, které milují trendy hračky. Je dodávána jak s tištěným, tak s digitálním návodem, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO. Tam budete mít k dispozici také interaktivní zobrazovací nástroje, díky kterým bude stavění ještě zábavnější.

Vytváření nových legend
Stavebnice LEGO Monkie Kid umožňují rodinám společně prožívat slavné příběhy z románu Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím stavění a hraní pomáhají zábavným způsobem pěstovat kreativitu.