Popis výrobku

Zažehněte jiskru dětské představivosti s pomocí této stavebnice LEGO Monkie Kid (80031), ve které na vás čeká dračí auto Mei, s nímž se vydáte na epické dobrodružství za ohnivým prstenem. Úžasné vozidlo Mei je vybaveno pružinovým vystřelovačem, otevíracím kokpitem pro minifigurku a neonově žlutými dílky LEGO, které jsou novinkou pro rok 2022. Skvělý dárek pro děti od 7 let, které milují trendy hračky. Nechybí minifigurky Mei, Monkie Kida a 2 stínových opičáků, a navíc také spousta zbraní a doplňků, včetně oblačného skateboardu Monkie Kida a tříkolky stínových opičáků, takže o kreativní akci nebude nouze.

Zábavné stavění
V krabici najdete návod na stavění a ještě lepší stavitelský zážitek zařídí digitální průvodce, který je k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění a s nímž získáte úžasné interaktivní nástroje pro virtuální zobrazování modelů.

Vzdělávací model
Stavebnice LEGO Monkie dávají rodičům a prarodičům příležitost prožít s dětmi tradiční příběhy o Opičím králi z románu Putování na západ a rozvíjet dětskou představivost prostřednictvím stavění a hraní.