LEGO Bone Demon 80028

Nechte dti postavit pbh o Bone Demonovi, kterho je nutn porazit hned tikrt

lego 80028 bone demon
 • 1375 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80028 SKU

S touto sadou z řady LEGO Monkie Kid (80028) si mladí stavitelé vytvoří příběh o Bone Demonovi, kterého je nutné porazit hned třikrát. Nejprve postaví 2 kostlivé pavouky a pak kryptu White Bone Demon, kde se Monkie Kid a Mei utkají s různými kostlivými přisluhovači. Nakonec se všechny modely spojí do modelu Bone Demona. Tato …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 784 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Bone Demon 80028

S touto sadou z řady LEGO Monkie Kid (80028) si mladí stavitelé vytvoří příběh o Bone Demonovi, kterého je nutné porazit hned třikrát. Nejprve postaví 2 kostlivé pavouky a pak kryptu White Bone Demon, kde se Monkie Kid a Mei utkají s různými kostlivými přisluhovači. Nakonec se všechny modely spojí do modelu Bone Demona. Tato stavebnice obsahuje dosud nejvíce dílků, které svítí ve tmě, a navíc také 5 minifigurek. Monkie Kid má bojového robota a oblačný skateboard a Mei je vybavena okřídleným jetpackem. Každou z těchto sestavitelných zbraní lze vylepšovat, aby měly šanci proti stále silnějším protivníkům.

Zábava při kreativním stavění
Součástí je podrobný ilustrovaný návod, který umožní i LEGO začátečníkům pustit se do stavění s patřičným sebevědomím a užít si naplno celý zážitek.

Vzdělávací model
Sestavitelné modely z řady LEGO Monkie Kid skvěle poslouží jako dárek pro mladé kreativce. Seznámí je s čínskou kulturou a legendou o Opičím králi a pomohou jim rozvíjet jejich tvořivost.

 • Kryptu, 2 kostlivé pavouky, kostlivého přisluhovače a kostlivého škorpiona lze zkombinovat do Bone Demona. Děti si tak s touto stavebnicí LEGO Monkie Kid (80028) postaví klasický příběh o Bone Demonovi, kterého je nutné porazit hned třikrát.
 • Součástí je 5 minifigurek: Monkie Kid, Mei, White Bone Demon a 2 kostliví duchové. Všechny jsou po zuby vyzbrojené. Zbraně Monkie Kida a Mei lze navíc vylepšovat v průběhu hraní.
 • Děti si zamilují LEGO dílky, které svítí ve tmě (dosud nejvíc takových dílků v jedné LEGO sadě), zakomponované v modelu krypty, 2 kostlivých duších a velkém modelu Bone Demona.
 • V této prémiové stavebnici na vás čeká pohyblivý robot a oblačný skateboard Monkie Kida a okřídlený jetpack Mei, takže o nápadité hrdinské mise rozhodně nebude nouze.
 • Tato sada s 1375 dílky zaručí hodiny zábavy, kreativního stavění a hraní a skvěle poslouží jako úžasný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoli jiné příležitosti pro děti od 9 let, které milují moderní hračky.
 • Velký model Bone Demona měří přes 40 cm na výšku, 29 cm na šířku a 16 cm na délku. Jedná se o působivý kousek na výstavku, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí.
 • Uvažujete nad koupí této sady dítěti, které je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný ilustrovaný návod, takže se děti mohou pustit do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Inspirativní stavebnice z řady LEGO Monkie Kid moderním způsobem vypráví čínskou legendu o Opičím králi a pomáhají dětem rozvíjet optimismus, statečnost a houževnatost, zatímco si užívají spoustu zábavy.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno spojit a vždy pevně drží – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bone Demon
SKU
80028
EAN
5702016911497
UPC
673419338493
Kousky
1375
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
1 784 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.