LEGO Pigsyho nudlový tank 80026

Model tanku, se kterm si uijete zbavn a akn dobrodrustv!

lego 80026 pigsyho nudlovy tank
 • 662 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80026 SKU

Zažehněte jiskru kreativity dětí s touto pestrobarevnou stavebnicí z řady LEGO Monkie Kid (80026), ve které poměří síly Pigsyho nudlový tank s robotem, který střílí limonádu. Tank je vybaven rotující kuchyní se spoustou dílků jídla, vystřelovačem disků ukrytým v lednici, rychlým šestiranným vystřelovačem, 2 hůlkami a přední lopatou, která se pohybuje nahoru a dolů, když …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Pigsyho nudlový tank 80026

Zažehněte jiskru kreativity dětí s touto pestrobarevnou stavebnicí z řady LEGO Monkie Kid (80026), ve které poměří síly Pigsyho nudlový tank s robotem, který střílí limonádu. Tank je vybaven rotující kuchyní se spoustou dílků jídla, vystřelovačem disků ukrytým v lednici, rychlým šestiranným vystřelovačem, 2 hůlkami a přední lopatou, která se pohybuje nahoru a dolů, když tank jede. Dále v této vysoce kvalitní stavebnici najdete dron, který shazuje donáškové krabice, a 4 minifigurky, takže děti budou mít spoustu inspirace k přehrávání napínavých příběhů – jedná se o perfektní dárek pro všechny mladé stavitele.

Zábavné stavění
Podrobný návod v krabici zajistí, že i nováčci ve světě LEGO stavění si užijí tvůrčí proces naplno. Digitální průvodce Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění a spousta dalších zábavných doplňků pak celý zážitek ještě umocní.

Kreativní hraní
Stavebnice LEGO Monkie Kid jsou inspirované čínskou kulturou a moderním způsobem přivádí k životu slavné příběhy z románu Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím stavění a hraní pomáhají pěstovat kreativitu.

 • S touto stavebnicí LEGO Monkie Kid (80026) si děti užijí akční bitvy plné jídla – nechybí Pigsyho rychle střílející nudlový tank, pandí robot pálící limonádu a donáškový pandí dron.
 • Tato vysoce kvalitní stavebnice obsahuje 4 minifigurky – Pigsyho, pana Tanga, Pana a Leeho – a k tomu spoustu doplňků, včetně dálkového ovladače, bruslí a kostýmové pandí hlavy, které inspirují bezpočet kreativních příběhů.
 • Model tanku je vybaven kuchyní s jídelními doplňky, vystřelovačem disků ukrytým v lednici, rychlým šestiranným vystřelovačem ve tvaru prasete, otočnou mísou na nudle, 2 hůlkami a pohyblivou přední lopatou.
 • Robot Pana – majitele obchodu Rychlá panda – je vyzbrojen 2 vystřelovači „limonády“ a kanónem s „pálivou omáčkou“ (nevystřelující), takže o napínavé bitvy proti Pigsyho tanku nebude nouze.
 • Model pojízdného občerstvení z 662 dílků přináší vzrušující stavitelský zážitek a zaručí dlouhé hodiny zábavy – jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoli jiné příležitosti pro kreativní děti od 8 let.
 • Pigsyho tank měří přes 20 cm na výšku, 18 cm na délku a 25 cm na šířku. Působivá stavebnice se stane středobodem pozornosti v každém dětském pokojíčku.
 • I začátečníci zvládnout tyto LEGO modely sestavit díky podrobnému návodu, který najdou v krabici, nebo s pomocí digitálního průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění.
 • Stavebnice LEGO Monkie Kid čerpají inspiraci z legendy o Opičím králi. Seznámí děti s čínskou kulturou a pomohou jim s rozvojem optimismu, statečnosti a houževnatosti, zatímco si budou užívat spoustu legrace.
 • LEGO dílky splňují ty nejpřísnější oborové standardy, díky čemuž se snadno spojují, jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným celosvětově uznávaným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pigsyho nudlový tank
SKU
80026
EAN
5702016911572
UPC
673419338578
Kousky
662
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.