LEGO Sandyho bojový robot 80025

asn stavebnice s roboty, kter zaru hodiny zbavnho aknho hran

lego 80025 sandyho bojovy robot
 • 520 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80025 SKU

Se stavebnicí Sandyho bojový robot od LEGO Monkie Kid (80025) se mladí stavitelé stanou hrdiny bránícími město před armádou Spider Queen. Sestavitelný robot je vybaven kokpitem pro velkou figurku Sandyho, výklopnými raketovými motory, robotickou pěstí, rotující holí a DJským pultem pro kočku Mo. V této vysoce kvalitní sadě na vás čekají také ozbrojené minifigurky Syntaxe …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 804 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Sandyho bojový robot 80025

Se stavebnicí Sandyho bojový robot od LEGO Monkie Kid (80025) se mladí stavitelé stanou hrdiny bránícími město před armádou Spider Queen. Sestavitelný robot je vybaven kokpitem pro velkou figurku Sandyho, výklopnými raketovými motory, robotickou pěstí, rotující holí a DJským pultem pro kočku Mo. V této vysoce kvalitní sadě na vás čekají také ozbrojené minifigurky Syntaxe a Huntsmana, a navíc Syntaxův robot, který střílí „jedovaté“ rakety a má pilu a kopí. Děti si užijí bezpočet hodin napínavé akce!

Zábavné modely
Podrobný návod a oddělené sáčky LEGO kostek umožní i začátečníkům vychutnat si parádní stavitelský zážitek. Děti také mohou použít bezplatnou aplikaci s LEGO návody na stavění, která jim umožní uložit si postup a vrátit se ke stavění kdykoli později.

Zábava a vzdělání
Hračky LEGO Monkie Kid jsou inspirované čínskou kulturou a zcela novým vzrušujícím způsobem převypravují příběhy o Opičím králi ze slavného románu Putování na západ. Jedná se o skvělý dárek pro kreativní děti, který v nich pomůže pěstovat houževnatost a optimismus.

 • Se stavebnicí LEGO Monkie Kid (80025) si děti mohou přehrávat hrdinské mise s cílem porazit armádu Spider Queen. Mohou se těšit na Sandyho robota, Syntaxova robota a spoustu dalšího.
 • Tato vysoce kvalitní stavebnice obsahuje velkou figurku Sandyho, figurku kočky Mo a 2 minifigurky: Syntaxe a Huntsmana s vystřelovačem pily a hákem.
 • Polohovatelný robot našeho hrdiny je vybaven kokpitem pro velkou figurku Sandyho, výklopnými raketovými motory, robotickou pěstí, rotující holí a DJským pultem pro kočku Mo.
 • Polohovatelný robot Syntaxe je vyzbrojen vystřelovačem raket, pilou a kopím. Sada dále obsahuje dílek bedny s „jedovatými“ náboji pro ještě více herních možností.
 • Tato LEGO hračka z 520 dílků skvěle poslouží jako narozeninový či vánoční dárek nebo překvapení k jakékoli jiné příležitosti pro kreativní děti od 8 let, které milují tvůrčí hraní.
 • Robot měří přes 18 cm na výšku, 12 cm na délku a 19 cm na šířku. Až si s ním děti dohrají, mohou ho vystavit spolu s robotem Syntaxe u sebe v pokoji.
 • I začátečníci zvládnou tyto LEGO modely hravě sestavit s pomocí podrobného návodu, který najdou v krabici, nebo digitálního průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění.
 • Stavebnice LEGO Monkie Kid moderním způsobem vypráví čínskou legendu o Opičím králi a pomáhají v dětech zábavným způsobem rozvíjet představivost, statečnost a houževnatost.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné oborové standardy, takže jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sandyho bojový robot
SKU
80025
EAN
5702016911060
UPC
673419338561
Kousky
520
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
804 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.