LEGO Hora květin a ovoce ze staré legendy 80024

chvatn model Hory kvtin aovoce, se kterm proijete epick pbhy

lego 80024 hora kvetin a ovoce ze stare legendy
 • 1949 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80024 SKU

Děti přivedou k životu legendu o Opičím králi při stavění propracovaného LEGO Monkie Kid modelu ikonické Hory květin a ovoce (80024). Každá část prémiové stavebnice vypráví jiný příběh – od narození až po korunovaci králem opic. Nechybí ani spousta doplňků a funkcí, jako je otevírací skála, ve které se ukrývá Monkey King, a sestavitelný vodopád …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 3 149 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Hora květin a ovoce ze staré legendy 80024

Děti přivedou k životu legendu o Opičím králi při stavění propracovaného LEGO Monkie Kid modelu ikonické Hory květin a ovoce (80024). Každá část prémiové stavebnice vypráví jiný příběh – od narození až po korunovaci králem opic. Nechybí ani spousta doplňků a funkcí, jako je otevírací skála, ve které se ukrývá Monkey King, a sestavitelný vodopád s jeskyní. Součástí stavebnice je 8 minifigurek, včetně 4 různých podob Monkey Kinga, takže si stavitelé budou moct přehrávat nejrůznější příběhy.

Interaktivní návod na stavění
V krabici najdete srozumitelný tištěný návod a v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění je k dispozici digitální průvodce Instructions PLUS. Ten nabízí intuitivní nástroje pro vizualizaci modelu a zaručí ještě více legrace při stavění.

Stavějte a poznávejte
Úžasné stavebnice LEGO Monkie Kid, inspirované čínskou kulturou a klasickým románem Putování na západ, v dětech pomáhají pěstovat kreativitu a houževnatost. Jedná se o skvělé dárky pro všechny mladé stavitele.

 • Zatímco děti budou skládat jednotlivé části Hory květin a ovoce z řady LEGO Monkie Kid (80024), pod rukama jim začnou ožívat epické příběhy o legendárním Opičím králi.
 • Součástí je 8 minifigurek: Monkie Kid, Evil Macaque, opičí bratr, opičí sestra a 4 verze Monkey Kinga (dítě, klasický, učeň a bojovník), s nimiž si můžete přehrávat slavné příběhy.
 • V sadě najdete spoustu autentických doplňků, které podnítí vyprávění příběhů – včetně otevírací skály, ve které je Monkey King, sestavitelného vodopádu s jeskyní a jeřába s červenou korunou.
 • Přehrávejte si souboje Monkie Kida s Evil Macaquem na otočné plošině – a všimněte si nádherné čínské kaligrafie.
 • Stavebnice LEGO Monkie Kid o 1947 dílcích nabízí obohacující stavění a neomezené hraní. Jedná se o skvělý dárek pro všechny děti od 10 let, které milují nejnovější trendy.
 • Model měří přes 34 cm na výšku, 68 cm na šířku a 25 cm do hloubky. Pokud zrovna nebude sloužit jako dějiště napínavých příběhů, bude se skvěle vyjímat jako impozantní kousek na výstavce.
 • Součástí stavebnice je tištěný návod a v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění najdete digitálního průvodce Instructions PLUS, který dětem umožní ukládat průběh jejich stavění, takže se nikdy neztratí.
 • Sběratelské stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované klasickým čínským románem Putování na západ, pomáhají v dětech rozvíjet odvahu, houževnatost a optimismus a jsou zárukou spousty hodin zábavného hraní.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, aby vyhovovaly nejpřísnějším bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Hora květin a ovoce ze staré legendy
SKU
80024
EAN
5702016911480
UPC
673419338554
Kousky
1949
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
3 149 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.