LEGO Kvadrokoptéra týmu Monkie Kida 80023

LEGO Monkie Kid kvadrokoptra slibuje spoustu akce

lego 80023 kvadrokoptera tymu monkie kida
 • 1462 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80023 SKU

Děti se stanou hrdiny ve svých vlastních příbězích a oslní kamarády parádní stavebnicí z řady LEGO Monkie Kid (80023). Model helikoptéry má 2 pružinové vystřelovače a 2 odnímatelné nákladní kontejnery, které jsou útulně vybavené postelemi a sestavitelným herním automatem. V sadě najdete také 8 minifigurek a 2 figurky, včetně Monkie Kida, Mei, Sandyho, kočky Mo, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Kvadrokoptéra týmu Monkie Kida 80023

Děti se stanou hrdiny ve svých vlastních příbězích a oslní kamarády parádní stavebnicí z řady LEGO Monkie Kid (80023). Model helikoptéry má 2 pružinové vystřelovače a 2 odnímatelné nákladní kontejnery, které jsou útulně vybavené postelemi a sestavitelným herním automatem. V sadě najdete také 8 minifigurek a 2 figurky, včetně Monkie Kida, Mei, Sandyho, kočky Mo, Spider Queen, pana Tanga s knihou Putování na západ a Red Sona s letounem. Nechybí ani pružinový vystřelovač pavoučího jedu pro ještě větší porci bojové akce.

Vstupte do světa digitálního stavění
Děti mohou využít tištěný návod i digitálního průvodce Instructions PLUS, který najdou v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění a který jim umožní model při stavění virtuálně zobrazovat a přibližovat.

Stavějte, hrajte si a učte se
Stavebnice LEGO Monkie Kid, inspirované čínskou kulturou a klasickým románem Putování na západ, v dětech pomáhají pěstovat kreativitu, statečnost, houževnatost a optimismus. Jedná se o skvělé dárky pro všechny mladé stavitele.

 • Děti se připojí k týmu hrdinů, kterému pomohou porazit zlou Spider Queen. K dispozici budou mít nádherně propracovaný model kvadrokoptéry týmu Monkie Kida (80023), a navíc sestavitelný vystřelovač pavoučího jedu.
 • Obsahuje 8 minifigurek: Monkie Kida, Mei, pana Tanga, Huntsmana, Syntaxe, Red Sona, Spider Queen a Fei, a navíc figurky Sandyho a kočky Mo, zbraně a spoustu doplňků pro ještě více herních možností.
 • Tato helikoptéra je vybavena 2 pružinovými vystřelovači a 2 odnímatelnými nákladními kontejnery, které slouží jako mobilní základna týmu – nechybí herní automat, postele a kytara.
 • Vysoce kvalitní stavebnice přináší také letoun Red Sona a letoun Mo v podobě kočičího domečku, takže o akci a nápadité příběhy nebude nouze. Pan Tang má dokonce výtisk románu Putování na západ.
 • Tato LEGO stavebnice o 1462 dílcích nabízí pohlcující stavitelský zážitek a neomezený herní a tvůrčí potenciál. Jedná se o skvělý narozeninový či vánoční dárek pro děti od 10 let, které milují nejnovější trendy.
 • Kvadrokoptéra měří přes 19 cm na výšku, 39 cm na délku a 39 cm na šířku. Až bitevní vřava utichne, bude se skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.
 • Součástí stavebnice je tištěný návod na stavění a v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění najdete digitálního průvodce Instructions PLUS, který dětem umožní ukládat průběh jejich stavění, takže se nikdy neztratí.
 • Sběratelské stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované čínskými legendami o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet tvořivost, houževnatost a optimismus a jsou zárukou spousty hodin zábavného hraní.
 • LEGO dílky splňují ty nejpřísnější oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a vždy umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO dílky podléhají důkladnému testování a splňují ty nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kvadrokoptéra týmu Monkie Kida
SKU
80023
EAN
5702016911473
Kousky
1462
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
2 449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.