LEGO Pavoučí základna Spider Queen 80022

asn robot Spider Queen pro pehrvn napnavch bitev

lego 80022 pavouci zakladna spider queen
 • 1170 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80022 SKU

S parádní stavebnicí pavoučí základny Spider Queen z řady LEGO Monkie Kid (80022) děti zažijí nejednu napínavou bitvu. Pohyblivý robot má páčkou ovládatelná útočná klepeta a ukrývá věznici pro minifigurku a laboratoř, kde zlá královna vyrábí robotické pavouky. Skvělý dárek pro děti, ve kterém najdou 6 minifigurek, včetně Monkey Kinga a Monkie Kida se zlatou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 549 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Pavoučí základna Spider Queen 80022

S parádní stavebnicí pavoučí základny Spider Queen z řady LEGO Monkie Kid (80022) děti zažijí nejednu napínavou bitvu. Pohyblivý robot má páčkou ovládatelná útočná klepeta a ukrývá věznici pro minifigurku a laboratoř, kde zlá královna vyrábí robotické pavouky. Skvělý dárek pro děti, ve kterém najdou 6 minifigurek, včetně Monkey Kinga a Monkie Kida se zlatou holí – tu lze dokonce přestavět na malý letoun pro ještě větší porci akce.

Zábavnější stavění s aplikací
V krabici je tištěný návod na stavění krok za krokem a v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění pak děti najdou průvodce Instructions PLUS, díky kterému si mohou během stavění model otáčet a přibližovat ve virtuálním prostředí.

Stavějte a poznávejte
Stavebnice LEGO Monkie Kid, inspirované kulturou a hodnotami Číny, probouzí k životu slavné příběhy z knihy Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím tvořivého stavění a hraní pomáhají pěstovat odvahu, houževnatost a optimismus.

 • Nechte děti vyrazit na vlastní akční dobrodružství se stavebnicí LEGO Monkie Kid (80022), ve které na ně čeká pavoučí robotická základna zlé Spider Queen.
 • Součástí sady je 6 minifigurek – Spider Queen, Syntax, Monkie Kid, Pigsy, Monkey King a měšťan – a navíc zbraně a doplňky, včetně zlaté hole, kterou lze přestavět na letoun Monkie Kida.
 • Polohovatelný robotický pavouk, který slouží jako základna Spider Queen, je vybaven útočnými klepety a ukrývá propracovanou laboratoř a vězení prominifigurky.
 • Tato prémiová LEGO stavebnice z 1170 dílků nabízí obohacující stavitelský zážitek a neomezený herní potenciál. Jedná se o skvělý dárek k narozeninám či Vánocům pro všechny kreativní děti od 9 let.
 • Model robotického pavouka měří přes 25 cm na výšku, 34 cm na délku a 44 cm na šířku. Pokud tato jedinečná stavebnice nebude právě dějištěm některé z napínavých bitev, mohou si ji děti s hrdostí vystavit v pokoji.
 • Nechybí tištěný návod krok za krokem a digitální průvodce Instructions PLUS dostupný v aplikaci s LEGO návody na stavění, který přináší nástroje pro přibližování a otáčení modelu ve virtuálním prostředí pro ještě zábavnější stavitelský zážitek.
 • Sběratelské stavebnice LEGO Monkie Kid inovativním způsobem přivádí k životu čínskou legendu o Opičím králi a inspirují děti k pěstování vlastností, jako je kreativita, houževnatost či optimismus.
 • LEGO dílky splňují ty nejvyšší oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a vždy umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pavoučí základna Spider Queen
SKU
80022
EAN
5702016911169
Kousky
1170
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
2 549 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.