LEGO Monkie Kid a Lví strážce 80021

Pardn robot ve tvaru lva pro akn dobrodrustv!

lego 80021 monkie kid a lvi strazce
 • 774 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80021 SKU

Model robota zvaného Lví strážce z řady LEGO Monkie Kid (80021) si děti doslova zamilují. Ve stavebnici najdou polohovatelného robota ve tvaru lva se 2 ukrytými pružinovými vystřelovači, bojový stroj Spider Queen se 2 pružinovými vystřelovači, a navíc také polohovatelného robotického pavouka. Sada dále přináší sestavitelný herní automat, ze kterého vypadávají hračky, a navíc 5 …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 259 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Monkie Kid a Lví strážce 80021

Model robota zvaného Lví strážce z řady LEGO Monkie Kid (80021) si děti doslova zamilují. Ve stavebnici najdou polohovatelného robota ve tvaru lva se 2 ukrytými pružinovými vystřelovači, bojový stroj Spider Queen se 2 pružinovými vystřelovači, a navíc také polohovatelného robotického pavouka. Sada dále přináší sestavitelný herní automat, ze kterého vypadávají hračky, a navíc 5 minifigurek s parádními zbraněmi pro přehrávání napínavých bitev. Jedná se o skvělý dárek pro všechny děti, které zbožňují nejnovější trendy.

Vstupte do světa digitálního stavění
V krabici najdete tištěný návod na stavění a v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění je k dispozici úžasný intuitivní průvodce Instructions PLUS, který dětem umožní virtuálně zobrazovat model během stavění.

Vzdělávací a zábavné
Stavebnice LEGO Monkie Kid, inspirované kulturou a hodnotami Číny, probouzí k životu slavné příběhy z románu Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím kreativního hraní pomáhají pěstovat statečnost, houževnatost a optimismus.

 • Děti se vžijí do role hrdinů ve svých vlastních příbězích s Lvím strážcem z řady LEGO Monkie Kid (80021). Robot, bojový stroj Spider Queen, pohyblivý robotický pavouk a sestavitelný herní automat slibují bezpočet úžasných příběhů.
 • Tato prémiová akční stavebnice obsahuje 5 minifigurek – Monkie Kida se zlatou holí, Mei s nefritovou dračí čepelí, Huntsmana s puškou, Spider Queen a Lu.
 • Polohovatelný Lví strážce se pyšní zavíracími čelistmi a pružinovými vystřelovači ukrytými v bubnech. Bojový stroj Spider Queen má pohyblivé nohy a 2 pružinové vystřelovače.
 • Děti budou zbožňovat herní automaty. S jedním z nich si vyzkouší lovení hraček – padají z něj hračky úplně jako ve skutečnosti.
 • Tato LEGO stavebnice o 774 dílcích představuje skvělý narozeninový, vánoční či jakýkoliv jiný dárek pro kreativní děti od 8 let, které milují nejnovější trendy.
 • Lví strážce měří přes 21 cm na výšku, 28 cm na délku a 19 cm na šířku. Jedná se o parádní model na výstavku i k hraní úžasnýchdobrodružství v jednom nebo s kamarády.
 • Tištěný návod krok za krokem v krabici a intuitivní průvodce Instructions PLUS v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění pro ještě úžasnější stavitelský zážitek.
 • Stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované čínskými legendami o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet fantazii, statečnost a houževnatost a jsou zárukou spousty hodin zábavného hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky nejvyšší oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a důkladně analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Monkie Kid a Lví strážce
SKU
80021
EAN
5702016911152
UPC
673419338479
Kousky
774
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
1 259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.