LEGO Tryskáč Bílý dračí kůň 80020

asn akn LEGO letoun

lego 80020 tryskac bily draci kun
 • 565 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80020 SKU

Darujte svému malému hrdinovi či hrdince zábavný stavitelský zážitek a hodiny tvůrčího hraní s touto vzrušující stavebnicí tryskáče od LEGO Monkie Kid (80020). Vysoce kvalitní sada pro děti přináší legendární tryskáč Mei vybavený 2 pružinovými vystřelovači a 2 běžnými vystřelovači, sestavitelný funkční automat, polohovatelného robotického pavouka, pavoučí past a střílející vznášedlo. 3 minifigurky a LEGO …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Tryskáč Bílý dračí kůň 80020

Darujte svému malému hrdinovi či hrdince zábavný stavitelský zážitek a hodiny tvůrčího hraní s touto vzrušující stavebnicí tryskáče od LEGO Monkie Kid (80020). Vysoce kvalitní sada pro děti přináší legendární tryskáč Mei vybavený 2 pružinovými vystřelovači a 2 běžnými vystřelovači, sestavitelný funkční automat, polohovatelného robotického pavouka, pavoučí past a střílející vznášedlo. 3 minifigurky a LEGO figurka pak stavitelům skýtají možnost přehrávat si příběhy o tom, jak Mei s kočkou Mo chrání civilisty před Huntsmanem vyslaným zlou Spider Queen.

Digitální návod na stavění
Ve stavebnici najdete tištěný návod na stavění krok za krokem, děti si však zamilují také interaktivní nástroj Instructions PLUS, který najdou v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění. Ten stavitelům umožňuje model virtuálně zobrazovat a různě prohlížet.

Úžasné sestavitelné hračky
Stavebnice LEGO Monkie Kid jsou inspirovány čínskou kulturou a inovativním způsobem přivádí k životu legendu o Opičím králi. Prostřednictvím stavění a hraní pomáhají v dětech pěstovat kreativitu, houževnatost a optimismus.

 • Děti si zamilují hrát na hrdinku Mei, která letí ve svém tryskáči Bílý dračí kůň (80020) zachránit město před Huntsmanem a „jedovatým“ robotickým pavoukem.
 • Tato stavebnice LEGO tryskáče přináší také minifigurky Mei, Huntsmana a Siho, a navíc figurku kočky Mo, sestavitelné vznášedlo a spoustu zbraní, včetně nefritové dračí čepele Mei.
 • Tryskáč je vybaven 2 pružinovými vystřelovači a 2 běžnými vystřelovači. Děti si budou moct hrát také se sestavitelným automatem – když telefonem naskenují speciální dílek, vypadne plechovka s pitím.
 • Tento LEGO model letounu z 565 dílků nabízí zábavný stavitelský zážitek a zaručí hodiny napětí a akce. Jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti od 7 let.
 • Model tryskáče měří přes 8 cm na výšku, 34 cm na délku a 19 cm na šířku. Všechny modely a minifigurky ze stavebnice snadno sbalíte, takže si děti mohou hrát kdekoli na cestách.
 • Součástí sady je srozumitelný návod i digitální průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění a který dětem umožní virtuálně zobrazovat model, zatímco na něm pracují.
 • Inspirativní stavebnice LEGO Monkie Kid přivádí čínskou legendou o Opičím králi do moderního světa a pomáhají v dětech pěstovat kreativitu, statečnost a houževnatost.
 • LEGO dílky už od roku 1958 splňují přísné oborové normy, takže se vždy spolehlivě spojí a modely pevně drží.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Tryskáč Bílý dračí kůň
SKU
80020
EAN
5702016911145
UPC
673419338462
Kousky
565
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.