LEGO Sandyho motorový člun 80014

Motorov lun jako z jinho svta pro nespoutan akn dobrodrustv!

lego 80014 sandyho motorovy clun
 • 394 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80014 SKU

S touto stavebnicí LEGO Monkie Kid (80014), která obsahuje modely Sandyho motorového člunu, robota Spider Queen a pavoučí jeskyně, si malí hrdinové mohou hrát na nekončící vzrušující záchranné výpravy. Jednotlivé modely nabízí nespočet propracovaných detailů a funkcí jako například rychlý vystřelovač a místo pro kočku na člunu nebo pavoučí past v jeskyni. K dispozici jsou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 399 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Sandyho motorový člun 80014

S touto stavebnicí LEGO Monkie Kid (80014), která obsahuje modely Sandyho motorového člunu, robota Spider Queen a pavoučí jeskyně, si malí hrdinové mohou hrát na nekončící vzrušující záchranné výpravy. Jednotlivé modely nabízí nespočet propracovaných detailů a funkcí jako například rychlý vystřelovač a místo pro kočku na člunu nebo pavoučí past v jeskyni. K dispozici jsou celkem 3 minifigurky a nechybí ani figurky Sandyho, kočky Mo a pavouků. Mezi zbraněmi najdete parádní Sandyho hůl s půlměsícem a hůl Spider Queen, se kterými děti zažijí nejednu napínavou bitvu.

Digitální návod na stavění
Tato sběratelská LEGO sada obsahuje ilustrovaný návod na stavění. Bezplatná aplikace s LEGO návody na stavění však nabízí také zábavný interaktivní návod Instructions PLUS s možnostmi přibližování a otáčení modelu.

Stavějte, hrajte si, učte se
Stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované kulturou a hodnotami Číny, probouzí k životu slavné příběhy z románu Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím hraní a vytváření vlastních příběhů pomáhají pěstovat kreativitu, statečnost a houževnatost.

 • S touto stavebnicí LEGO Monkie Kid (80014), která obsahuje model Sandyho člunu a robota a pavoučí jeskyni Spider Queen, se děti mohou ponořit do napínavých příběhů a výprav s Monkie Kidem.
 • Tato sběratelská hračka obsahuje minifigurky Monkie Kida, Spider Queen a Pigsyho, navíc nechybí ani figurky Sandyho, kočky Mo a 3 pavouků. Mezi zbraněmi zlatou hůl Monkie Kida a Sandyho velkou hůl s půlměsícem.
 • Sada nabízí spoustu herně inspirativních prvků, například šestiranný vystřelovač, otočné vrtule nebo prostor pro kočku na člunu či past na Pigsyho v podobě pavučiny. Zadní část robota lze otevřít a umístit dovnitř všechny 3 pavouky.
 • Tato stavebnice se 394 dílky představuje skvělý dárek nebo odměnu pro děti od 8 let – k narozeninám, Vánocům, nebo jen tak. Poskytuje obohacující stavitelský zážitek a hodiny zábavy, ať už o samotě, nebo s kamarády. [Poznámka: Člun neplave na vodě.]
 • LEGO model motorového člunu měří přibližně 13,5 cm na výšku, 22,8 cm na délku a 14,5 cm na šířku. Vpauzách mezi hraním se bude díky svému barevnému zpracování skvěle vyjímat na výstavce kdekoliv v dětském pokojíčku.
 • Zažehněte dětskou představivost pomocí této stavebnice, která nevyžaduje baterie, probuďte v dětech hrdiny a vytvářejte a přehrávejte si vlastní vzrušující příběhy.
 • Nastartujte kreativitu dětí prostřednictvím intuitivního návodu Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné LEGO aplikaci s návody na stavění. Díky němu mohou děti v průběhu stavění pracovat s digitálníverzí modelu.
 • Sběratelské stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované čínskými pověstmi o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet tvořivost, statečnost a houževnatost, zatímco si staví a hrají.
 • K rozpojení LEGO kostek malí stavitelé nebudou potřebovat nadpřirozené síly Monkie Kida! Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a robustnost.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že všechny LEGO sady splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sandyho motorový člun
SKU
80014
EAN
5702016617696
Kousky
394
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
1 399 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.