LEGO Bojový robot Monkey Kinga 80012

Uijte si spoustu zbavy s Monkie Kidem a LEGO bojovm robotem Monkey Kinga

lego 80012 bojovy robot monkey kinga
 • 1629 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80012 SKU

Fanoušci LEGO Monkie Kida se stanou hrdiny, když stanou po boku ohromného bojového robota Monkey Kinga (80012) se zlatými doplňky a vysouvací holí a zachrání zákazníky před nebezpečím. V sadě nechybí také robot býčích klonů s vystřelovačem a Pigsyho restaurace, která inspirujte k vytváření zajímavých scénářů. Sada nabízí 6 minifigurek, zlatou hůl, sestavitelný obláček pro …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Bojový robot Monkey Kinga 80012

Fanoušci LEGO Monkie Kida se stanou hrdiny, když stanou po boku ohromného bojového robota Monkey Kinga (80012) se zlatými doplňky a vysouvací holí a zachrání zákazníky před nebezpečím. V sadě nechybí také robot býčích klonů s vystřelovačem a Pigsyho restaurace, která inspirujte k vytváření zajímavých scénářů. Sada nabízí 6 minifigurek, zlatou hůl, sestavitelný obláček pro Monkie Kida a model Hory květin a ovoce, s nimiž si můžete přehrávat oblíbené příběhy o Monkie Kidovi – ideální LEGO dárek pro děti ve věku od 10 let.

Návod na stavění Instructions PLUS!
Návod Instructions PLUS nabízí digitální, interaktivní pokyny pro sestavení této unikátní stavebnice. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life a nabízí nástroje pro přibližování a otáčení, aby si parádní LEGO modely snadno zvládly postavit i děti.

Stavějte, hrajte si, učte se!
Stavebnice LEGO Monkie Kid, inspirované kulturou a hodnotami Číny, probouzí k životu slavné příběhy z knihy Cesta na západ. V dětech pak prostřednictvím tvořivého stavění a hraní pomáhají pěstovat kreativitu, statečnost a houževnatost.

 • Fanoušci LEGO Monkie Kida si zamilují obrovského, pohyblivého bojového robota Monkey Kinga (80012), a k němu navíc získají další úžasné modely, včetně Pigsyho nudlové restaurace a robota býčích klonů, takže o akci a kreativní zábavu nebude nouze.
 • Součástí této stavebnice je 6 minifigurek, mezi nimiž nechybí Monkey King a Monkie Kid se zlatou holí, sestavitelný obláček s podstavcem a mini model Hory květin a ovoce pro přehrávání ikonických scén ze světa Monkie Kida.
 • V sadě je spousta doplňků a funkcí, které vyzývají ke kreativnímu hraní, například veliká hůl LEGO robota, vystřelovač robota býčích klonů, Monkie Kidův pokoj nad restaurací a sestavitelný videoherní automat.
 • Tento LEGO model z 1629 dílků potěší všechny děti starší 10 let, ať už jej dostanou k narozeninám, či k jakékoliv jiné příležitosti. Jakmile se malí hrdinové sami nebo s kamarády ponoří do světa legend a příběhů, nebudou chtít přestat.
 • LEGO robot Monkey Kinga měří přes 40 cm na výšku, 23 cm na délku a 42 cm na šířku. Zkombinujte ho s dalšími stavebnicemi LEGO Monkie Kid a užijte si ještě pestřejší dobrodružství.
 • Nejsou zapotřebí žádné baterie! Tuto sběratelskou LEGO sadu pohání pouze dětská představivost, takže si děti budou moci dopřát hrdinské příběhy s robotem Monkey Kinga a ostatními parádními modely kdykoliv a kdekoliv.
 • Malí hrdinové si stavění užijí ještě více s návodem Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Life. Umožňuje jim přibližovat, otáčet a zobrazovat si model, zatímco na něm pracují. Paráda!
 • Edukační hračky LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované čínskými pověstmi o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet tvořivost, statečnost a houževnatost prostřednictvím poutavého stavění a hraní.
 • K rozpojování LEGO kostek děti nepotřebují nadpřirozené síly Monkie Kida! Již od roku 1958 naše kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a snadné spojování.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a podrobně analyzujeme, abychom zajistili, že tato sběratelská stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bojový robot Monkey Kinga
SKU
80012
EAN
5702016617672
Kousky
1629
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
2 449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.