LEGO Stíhačka Monkie Kida 80008

Sthaka s motorkou Monkie Kida zaru spoustu zbavy!

lego 80008 stihacka monkie kida
 • 529 Kousky
 • Monkie Kid Série
 • 80008 SKU

Tato LEGO stavebnice (80008) dětem umožní pilotovat stíhačku a bojovat o Zlatou hůl jako hrdina Monkie Kid. Letoun je vybaven vystřelovači disků a kokpitem pro minifigurku, který se dá odpojit a použít jako motorka. Úhlavní nepřítel Red Son má svůj jet pack a rukavici moci, takže o akci rozhodně nebude nouze. Sada obsahuje 4 minifigurky, …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 1 229 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO Stíhačka Monkie Kida 80008

Tato LEGO stavebnice (80008) dětem umožní pilotovat stíhačku a bojovat o Zlatou hůl jako hrdina Monkie Kid. Letoun je vybaven vystřelovači disků a kokpitem pro minifigurku, který se dá odpojit a použít jako motorka. Úhlavní nepřítel Red Son má svůj jet pack a rukavici moci, takže o akci rozhodně nebude nouze. Sada obsahuje 4 minifigurky, které malé stavitele inspirují k přehrávání příběhů – skvělý dárek pro děti ve věku od 8 let.

Interaktivní návod!
Součástí této kreativní stavebnice je tištěný návod na stavění. Děti mohou rovněž využít návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Life. Ten jim umožní si model během stavění přibližovat, otáčet jej a nejrůzněji ho vizualizovat.

Zábava a vzdělávání
Stavebnice LEGO Monkie Kid jsou inspirované příběhy ze slavného románu Cesta na západ a čerpají z čínské kultury a hodnot. V dětech pak prostřednictvím tvořivé zábavy pomáhají pěstovat kreativitu, statečnost a houževnatost.

 • Díky LEGO sadě se stíhačkou Monkie Kida (80008), která ukrývá také parádní motorku, si děti budou moci přehrávat boje o Zlatou hůl a napínavé příběhy o záchraně Ai před Red Sonem a býčími klony.
 • Čtyři minifigurky – Monkie Kid se zlatou holí, Red Son s rukavicí moci a jet packem, Growl a Ai – dávají dětem příležitost vymyslet si nespočet vlastních úžasných příběhů.
 • Stíhačka je vybavena skládacími křídly se dvěma vystřelovači disků, velkými dvojitými motory a kokpitem pro minifigurku Monkie Kida, který lze odpojit a použít jako LEGO motorku.
 • Tento LEGO model se skládá z 529 dílků a nabízí zábavný a obohacující stavitelský zážitek pro chlapce a dívky ve věku od 8 let – ideální dárek k narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti.
 • Model měří přes 13 cm na výšku, 28 cm na délku a 30 cm na šířku, takže bude ozdobou každé dětské výstavky předtím, než vzlétne na další napínavá dobrodružství s Monkie Kidem!
 • Tato sběratelská stavebnice z řady LEGO Monkie Kid je vyrobena pouze z LEGO kostek a pohánění ji výhradně dětská kreativita. Obejde se bez baterií, takže dobrodružství nikdy nekončí kvůli nedostatku energie!
 • Srozumitelný návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Life, umožní i malým stavitelům zobrazovat model během stavění ze všech úhlů, což práci usnadní a ještě posílí celkový dojem!
 • Stavebnice LEGO Monkie Kid, které jsou inspirované čínskými legendami o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet tvořivost, statečnost a houževnatost prostřednictvím zábavného hraní.
 • Ke spojování nebo oddělování LEGO kostek není zapotřebí nadpřirozené síly Monkie Kida! Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a snadné spojování.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že tento sběratelský LEGO model stíhačky s motorkou pro děti splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stíhačka Monkie Kida
SKU
80008
UPC
673419325530
Kousky
529
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
1 229 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.