Popis výrobku

Jste připraveni stát se režisérem akčního a zábavného stavitelského zážitku? Výstavní model LEGO Jurassic Park Útěk T. rexe (76956) zaujme svou dramatičností, stejně jako scéna z filmu Jurský park, kterou je inspirován. Obsahuje polohovatelnou figurku T-rexe na převráceném Fordu Explorer, druhé auto a rozbitý elektrický ohradník. Prožijte drama na vlastní kůži s minifigurkami Alana Granta, Iana Malcolma a Tima a Lex Murphyových. Mezi doplňky pak najdete sestavitelné brýle pro noční vidění, světlici, 2 sklenice s vodou a spoustu dalších dílků.

Nádherný dárek
Tento sběratelský model představuje super dárek pro všechny dospělé fanoušky Jurského parku a zkušené stavitele LEGO. Jeho součástí je také podrobný návod na sestavení krok za krokem, díky kterému si budete moci vychutnat uvolněný a kreativní nostalgický zážitek.

Odpočiňte si při stavění z kostek
Vítejte ve světě stavebnic LEGO pro dospělé – v zóně zenového soustředění a tvůrčího stavění. Od divů světa přes filmovou magii až po ikony popkultury: z naší nabídky stavebnic LEGO si určitě vyberete.