LEGO Útěk baryonyxe z lodě 76942

Model lodi, kter plave na vod, je zkladem aknho hran

lego 76942 utek baryonyxe z lode
 • 308 Kousky
 • Jurassic World Série
 • 76942 SKU

Se stavebnicí Útěk baryonyxe z lodě (76942) od LEGO Jurský svět mohou děti přenést akci na vodní hladinu. Historicky první sada od LEGO Jurský svět s modelem lodi, který se udrží na vodní hladině i s pohyblivou figurkou dinosaura baryonyxe na palubě. Loď je vybavena dinosauří klecí, otočným světlometem a kontrolní místností, kterou lze odejmout …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 469 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 819 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Jurassic World

Popis LEGO Útěk baryonyxe z lodě 76942

Se stavebnicí Útěk baryonyxe z lodě (76942) od LEGO Jurský svět mohou děti přenést akci na vodní hladinu. Historicky první sada od LEGO Jurský svět s modelem lodi, který se udrží na vodní hladině i s pohyblivou figurkou dinosaura baryonyxe na palubě. Loď je vybavena dinosauří klecí, otočným světlometem a kontrolní místností, kterou lze odejmout pro snadný přístup k nákladnímu prostoru.

Kreativní stavění a hraní
Skvělý dárek pro děti, které chtějí udávat trendy. Sada dále potěší figurkami dinosauřího mláděte a 2 ryb, 4 LEGO minifigurkami a spoustou doplňků, jako jsou uspávací pistole, taser, dinosauří vejce, záchranné vesty a další prvky inspirující k přehrávání příběhů. Součástí sady je i podrobný návod, takže si dokonalý stavitelský zážitek mohou vychutnat i LEGO nováčci.

Akční svět dinosaurů
Řada LEGO Jurský svět nabízí prémiové stavebnice pro fanoušky všech věkových kategorií. Těšit se můžete na vstřikované figurky dinosaurů, minifigurky, působivé budovy a parádní vozidla jak na hraní, tak na výstavku.

 • V úžasné sadě Útěk baryonyxe z lodě (76942) od LEGO Jurský svět se děti mohou těšit na sestavitelný model lodi, který skutečně pluje na vodě – a to i s dinosaurem na palubě!
 • Součástí sady jsou 4 minifigurky: Darius, Yaz, Owen Grady a hlídač, a k tomu navíc pohyblivá figurka baryonyxe a figurky dinosauřího mláděte a 2 ryb. Nechybí ani četné doplňky, včetně uspávací pistole, taseru a 2 dinosauřích vajec.
 • Loď obsahuje kontrolní místnost, kterou lze odejmout pro snadný přístup k nákladnímu prostoru, klec na dinosaura a otočný světlomet. Součástí sady je také malý motorový člun, který opravdu pluje na vodě.
 • Prémiová stavebnice inspirovaná seriálem Jurský svět: Křídový kemp a ostatními příběhy z Jurského světa představuje parádní vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti od 8 let.
 • Velký model plovoucí lodi měří přes 14 cm na výšku, 40 cm na délku a 13 cm na šířku. Jedná se o první stavebnici řady LEGO Jurský svět s modely lodí!
 • Je váš malý milovník dinosaurů ve světě LEGO kostek nováčkem? Bez obav. Součástí sady čítající 308 dílků je ilustrovaný, podrobný návod, který umožní i začátečníkům pustit se do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Kreativní stavebnice řady LEGO Jurský svět umožňují dětem (a dospělým fanouškům) připomenout si scény z animovaného seriálu a filmů, vymýšlet si vlastní příběhy nebo si prostě jen vystavit cool modely.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno spojovat a vždy pevně drží.
 • LEGO kostky a dílky jsou testovány maximálním možným způsobem a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Útěk baryonyxe z lodě
SKU
76942
EAN
5702017079752
Kousky
308
Série
LEGO Jurassic World
Cena LEGO
1 469 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.