LEGO Hon na carnotaura 76941

Akc nabit stavebnice pro dti, kter zbouj dinosaury!

lego 76941 hon na carnotaura
 • 240 Kousky
 • Jurassic World Série
 • 76941 SKU

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny kreativní zábavy se stavebnicí Hon na carnotaura (76941) od LEGO Jurský svět, která zaujme pohyblivou figurkou carnotaura a sestavitelnými modely helikoptéry a pick-upu. Model helikoptéry nabízí kokpit pro minifigurku, funkční vrtuli a vystřelovač pro akční hraní. Součástí sady jsou dále 3 minifigurky populárních postav z Jurského světa, které …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 769 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Jurassic World

Popis LEGO Hon na carnotaura 76941

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny kreativní zábavy se stavebnicí Hon na carnotaura (76941) od LEGO Jurský svět, která zaujme pohyblivou figurkou carnotaura a sestavitelnými modely helikoptéry a pick-upu. Model helikoptéry nabízí kokpit pro minifigurku, funkční vrtuli a vystřelovač pro akční hraní. Součástí sady jsou dále 3 minifigurky populárních postav z Jurského světa, které lze posadit do auta s odnímatelnou střechou pro snadný přístup a korbou.

Parádní nápad na skvělý dárek
Super dárek pro děti, které se zajímají o dinosaury. V krabici najdete také srozumitelný, ilustrovaný návod, který malým LEGO fanouškům pomůže stavět bez cizí pomoci a vychutnat si každou fázi tohoto projektu.

Dinosauří akce
Objevte stavebnice řady LEGO Jurský svět, která má něco pro každého. Nabízí vstřikované figurky dinosaurů, populární postavy z animovaného seriálu a filmů, parádní vozidla a další prvky jak na hraní, tak na výstavku.

 • Děti si mohou přehrávat strhující dobrodružství se sadou Hon na carnotaura (76941) od LEGO Jurský svět, která potěší sestavitelnými modely helikoptéry a pick-upu.
 • Součástí jsou 3 minifigurky: Kenji, Sammy a Owen Grady, a k tomu navíc pohyblivá figurka carnotaura a taser pro akční hraní.
 • Helikoptéra obsahuje otevírací kokpit pro minifigurku, otáčecí vrtuli a vystřelovač. Pick-up nabízí prostor pro všechny 3 minifigurky, kabinu s odnímatelnou střechou a korbu v zadní části.
 • Stavebnice inspirovaná seriálem Jurský svět: Křídový kemp a ostatními příběhy z Jurského světa představuje parádní narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro děti od 7 let, které zbožňují dinosaury.
 • Helikoptéra měří přes 7 cm na výšku, 20 cm na délku a 6 cm na šířku. Zábavná sada s pick-upem, figurkou dinosaura a minifigurkami je vhodná pro každodenní kreativní hraní.
 • Součástí této stavebnice tvořené 240 dílky je podrobný ilustrovaný návod, takže se i děti, které jsou ve světě LEGO kostek nováčky, mohou pustit do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Stavebnice řady LEGO Jurský svět umožňují jak dětem, tak dospělým fanouškům připomenout si scény z animovaných seriálů a filmů, vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy nebo si prostě vystavovat parádní sběratelské modely.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž se snadno spojují, jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • LEGO kostky a dílky jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují nejpřísnější bezpečnostnínormy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Hon na carnotaura
SKU
76941
EAN
5702017079745
Kousky
240
Série
LEGO Jurassic World
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.