LEGO Výstava fosílií T-rexe 76940

Zbavn sada se skldac kostrou T-rexe

lego 76940 vystava fosilii t
 • 198 Kousky
 • Jurassic World Série
 • 76940 SKU

Se stavebnicí Výstava fosílií T-rexe (76940) mohou děti zjistit spoustu zajímavostí o dinosaurech a vytvořit si vlastní výstavu. Sada od LEGO Jurský svět s pohyblivým modelem kostry T-rexe a výstavním podstavcem, ilustrativní tabulí, ukazovátkem a figurkou mláděte triceratopse představuje perfektní dárek pro děti, které zbožňují dinosaury. Kreativní hraní. Minifigurky 2 populárních postav z Jurského světa – …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 729 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 879 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Jurassic World

Popis LEGO Výstava fosílií T-rexe 76940

Se stavebnicí Výstava fosílií T-rexe (76940) mohou děti zjistit spoustu zajímavostí o dinosaurech a vytvořit si vlastní výstavu. Sada od LEGO Jurský svět s pohyblivým modelem kostry T-rexe a výstavním podstavcem, ilustrativní tabulí, ukazovátkem a figurkou mláděte triceratopse představuje perfektní dárek pro děti, které zbožňují dinosaury.

Kreativní hraní
Minifigurky 2 populárních postav z Jurského světa – Owena Gradyho a Dariuse (ze seriálu Jurský svět: Křídový kemp) – inspirují děti k tomu, aby si hrály na paleontology a vymýšlely si vlastní strhující příběhy. Nechybí ani srozumitelný ilustrovaný návod, takže se malí LEGO fanoušci mohou pustit do stavění bez cizí pomoci a s patřičným sebevědomím.

Dinosauří zábava!
Objevte stavebnice řady LEGO Jurský svět, která má něco pro každého. Nabízí vstřikované figurky dinosaurů, minifigurky, působivé budovy a parádní vozidla jak na hraní, tak na výstavku.

 • Děti si mohou postavit vlastní výstavu fosílií T-rexe a hrát si na paleontology s touto zábavnou sadou od LEGO Jurský svět (76940), která nadchne sestavitelným modelem kostry T-rexe.
 • Součástí jsou minifigurky Dariuse a Owena Gradyho, figurka mláděte triceratopse, ilustrativní tabule, ale také doplňky jako ukazovátko, dinosauří vejce, fosílie zubu a list.
 • Kostra T-rexe je pohyblivá, takže si s ní děti mohou hrát jako s normální LEGO dinosauří figurkou. Navíc si ji mohou vystavit na podstavci jako muzejní exponát.
 • Stavebnice inspirovaná seriálem Jurský svět: Křídový kemp a ostatními příběhy z Jurského světa představuje parádní narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro děti od 7 let, které zbožňují dinosaury.
 • Kostra T-rexe i s podstavcem měří přes 13 cm na výšku, 29 cm na délku a 9 cm na šířku. Společně s ostatními modely a minifigurkami se hodí pro každodenní hraní.
 • Sada čítající 198 dílků je ideální pro LEGO fanoušky, kteří hledají náročnější stavitelský zážitek. Součástí je ilustrovaný, podrobný návod, který umožní i začátečníkům pustit se do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Stavebnice řady LEGO Jurský svět umožňují jak dětem, tak dospělým fanouškům přehrávat si scény z animovaných seriálů a filmů, vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy nebo si prostě vystavovat parádní sběratelské modely.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno a bezpečně spojit a vždy pevně drží.
 • LEGO kostky a dílky procházejí důkladnými testy, díky čemuž splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Výstava fosílií T-rexe
SKU
76940
EAN
5702017079738
Kousky
198
Série
LEGO Jurassic World
Cena LEGO
729 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.