LEGO Ford GT Heritage Edition a Bronco R 76905

2 pevratn vozy Ford v 1 asn stavebnici

lego 76905 ford gt heritage edition a bronco r
 • 660 Kousky
 • Speed Champions Série
 • 76905 SKU

Děti a milovníci aut budou doslova zbožňovat stavebnici Ford GT Heritage Edition a Bronco R (76905) od LEGO Speed Champions. Úchvatné repliky se pyšní spoustou autentických detailů a zaručí obohacující stavitelský zážitek. K tomu všemu vypadají skvěle na výstavce a také si s nimi užijete závodnická dobrodružství v terénu i na okruhu! Inspirativní detaily!. Vozidla z …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Speed Champions

Popis LEGO Ford GT Heritage Edition a Bronco R 76905

Děti a milovníci aut budou doslova zbožňovat stavebnici Ford GT Heritage Edition a Bronco R (76905) od LEGO Speed Champions. Úchvatné repliky se pyšní spoustou autentických detailů a zaručí obohacující stavitelský zážitek. K tomu všemu vypadají skvěle na výstavce a také si s nimi užijete závodnická dobrodružství v terénu i na okruhu!

Inspirativní detaily!
Vozidla z této stavebnice jsou vybavena širokým podvozkem, díky čemuž se na ně vejde kokpit pro dvě minifigurky a spousta autentických detailů. 2 minifigurky v kombinézách Ford s helmami pak slibují spoustu adrenalinových závodů!

Malé repliky pro velké LEGO zážitky
Stavebnice LEGO Speed Champions přináší repliky nejznámějších a nejrychlejších vozidel na světě. Děti a fandové do aut tak mohou sbírat, stavět a vystavovat oblíbená vozidla nebo se sejdou s kamarády a uspořádají vzrušující závody replik z řady Speed Champions.

 • Impozantní stavebnice Ford GT Heritage Edition a Bronco R (76905) od LEGO Speed Champions je ideální pro fanoušky jedinečných aut a vzrušujících závodů.
 • Co vás čeká v krabici? Vše, co potřebujete k vytvoření vlastních modelů vozů Ford GT Heritage Edition a Bronco R, a navíc 2 minifigurky jezdců Ford se závodnickou kombinézou a helmou.
 • Děti a fandové rychlých strojů mohou rozšířit sbírku a postavit si a prozkoumat 2 světoznámá vozidla firmy Ford a pak s nimi vyrazí na nápaditá závodní dobrodružství, kde poměří výkon s dalšími vozy Speed Champions.
 • Model od LEGO Speed Champions, který se skládá z 660 dílků, skvěle poslouží jako narozeninový či jakýkoli jiný dárek pro holky a kluky od 8 let a všechny milovníky výkonných aut.
 • Model vozu Ford GT Heritage Edition měří přes 4 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku. Replika Ford Bronco R měří přes 7 cm na výšku, 19 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • Tyto úžasné vozy se obejdou bez baterií – pohání je dětská představivost!
 • Plánujete pořídit tuto stavebnici vozů Ford někomu, kdo je ve stavění LEGO modelů nováčkem? Bez obav! Součástí sady je srozumitelný, podrobný návod pro oba modely.
 • Stavebnice LEGO Speed Champions dávají dětem a všem fandům aut příležitost na vlastní kůži prozkoumat některé z nejzajímavějších vozů světa prostřednictvím autentických replik, které jsou jako dělané na vystavení a k nápaditému hraní.
 • Všechny dílky ve stavebnicích LEGO Speed Champions splňují ty nejpřísnější oborové standardy tak, aby byly kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání.
 • Kostky a dílky LEGO Speed Champions pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ford GT Heritage Edition a Bronco R
SKU
76905
EAN
5702016980561
UPC
673419345194
Kousky
660
Série
LEGO Speed Champions
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.