LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A 76904

Zvodnick dobrodrustv se 2 ohromn detailnmi vozy Dodge

lego 76904 mopar dodge srt top fuel dragster a 1970 dodge challenger t a
 • 627 Kousky
 • Speed Champions Série
 • 76904 SKU

Fandové rychlých vozů budou doslova zbožňovat stavebnici Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904) od LEGO Speed Champions. Repliky, které se pyšní spoustou realistických detailů, zaručí obohacující stavitelský zážitek, a navíc jsou skvělé jak k závodění, tak na výstavku. Zábava spočívá v detailech!. Sběratelské modely aut v této stavebnici jsou vybavené širokým …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 084 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 369 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 439 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Speed Champions

Popis LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A 76904

Fandové rychlých vozů budou doslova zbožňovat stavebnici Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904) od LEGO Speed Champions. Repliky, které se pyšní spoustou realistických detailů, zaručí obohacující stavitelský zážitek, a navíc jsou skvělé jak k závodění, tak na výstavku.

Zábava spočívá v detailech!
Sběratelské modely aut v této stavebnici jsou vybavené širokým podvozkem, což jim umožňuje pojmout spoustu detailů. 2 minifigurky jezdců se závodnickou výbavou a helmami pak slibují nezapomenutelnou závodní akci!

Prožijte akci v den závodu!
Stavebnice LEGO Speed Champions přináší mini verze nejznámějších a nejvýkonnějších vozidel. Děti a fandové do aut tak mohou sbírat, stavět a vystavovat oblíbená vozidla nebo se mohou sejít s kamarády a uspořádat vzrušující závod replik z řady Speed Champions.

 • Úchvatná stavebnice Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904) od LEGO Speed Champions je skvělá pro všechny, kteří milují neobyčejná auta a vzrušující závody.
 • Co vás čeká v krabici? Vše, co budete potřebovat k sestavení vlastních modelů vozů Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A, a navíc 2 minifigurky jezdců s oblečením Dodge a závodnickými helmami.
 • Děti a nadšenci do aut se během stavění zblízka seznámí se 2 vozidly Dodge a pak si je vystaví, aby nadchli kamarády, nebo vyrazí na úžasné závody Speed Champions.
 • Model od LEGO Speed Champions, který se skládá z 627 dílků, skvěle poslouží jako narozeninový či jakýkoli jiný dárek pro holky a kluky od 8 let a všechny milovníky výkonných aut a dragsterů.
 • Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster je přes 4 cm vysoký, 35 cm dlouhý a 7 cm široký. 1970 Dodge Challenger T/A je přes 5 cm vysoký, 16 cm dlouhý a 7 cm široký.
 • Tato stavebnice nevyžaduje žádné baterie. Vůz pohání dětská představivost – takže závodění nebude brát konce!
 • Plánujete pořídit tuto stavebnici vozů Dodge někomu, kdo je ve stavění LEGO modelů nováčkem? Bez obav! Součástí sady je srozumitelný, podrobný návod pro oba modely.
 • Stavebnice LEGO Speed Champions dávají dětem a všem fandům aut příležitost na vlastní kůži prozkoumat některé z nejzajímavějších vozů světa prostřednictvím autentických replik, které jsou jako dělané na vystavení a k nápaditému hraní.
 • LEGO kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již od roku 1958, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání.
 • Sady LEGO Speed Champions procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A
SKU
76904
EAN
5702016912500
UPC
673419338929
Kousky
627
Série
LEGO Speed Champions
Cena LEGO
1 084 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.