LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette 76903

Pipravte se lpnout na plyn ve 2 legendrnch vozech Chevrolet

lego 76903 chevrolet corvette c8 r a 1968 chevrolet corvette
 • 512 Kousky
 • Speed Champions Série
 • 76903 SKU

Stavebnice Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette (76903) od LEGO Speed Champions skvěle poslouží jako dárek pro všechny fanoušky rychlých automobilů. Děti a milovníci výkonných strojů díky ní mohou získat a prozkoumat 2 ikonické vozy Corvette z různých období. Repliky jsou plné autentických detailů a majitelům zaručí zábavný stavitelský zážitek. Navíc jsou skvělé jak …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 049 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Speed Champions

Popis LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette 76903

Stavebnice Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette (76903) od LEGO Speed Champions skvěle poslouží jako dárek pro všechny fanoušky rychlých automobilů. Děti a milovníci výkonných strojů díky ní mohou získat a prozkoumat 2 ikonické vozy Corvette z různých období. Repliky jsou plné autentických detailů a majitelům zaručí zábavný stavitelský zážitek. Navíc jsou skvělé jak na výstavku, tak k přehrávání napínavých závodů!

Přesně jako ve skutečnosti
Vozidla z řady Speed Champions jsou vybavené širokým podvozkem, díky kterému se na ně vejde kokpit pro 2 minifigurky a velká řada realistických detailů. 2 minifigurky jezdců Chevrolet s veškerou výbavou pak slibují legendární závodnickou akci.

Nejlepší závodní sady!
Stavebnice LEGO Speed Champions přináší autentické repliky inovativních a slavných vozů. Tyto sběratelské modely jsou ideální na výstavku, ale také k přehrávání vzrušujících závodů s dalšími auty z řady Speed Champions.

 • LEGO Speed Champions Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette (76903) od LEGO Speed Champions je skvělou stavebnicí pro děti a všechny milovníky rychlých vozů a závodního drama.
 • Co vás čeká v krabici? Vše, co potřebujete k sestavení parádních modelů vozů 2020 Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette, a navíc 2 minifigurky jezdců se závodnickými kombinézami, helmami a klíčem.
 • Děti a nadšenci do aut se během stavění zblízka seznámí se oběma vozidly Corvette a pak si je vystaví nebo vyrazí na úžasné závody Speed Champions.
 • Model od LEGO Speed Champions, který se skládá z 512 dílků, skvěle poslouží jako narozeninový, vánoční či jakýkoli jiný dárek pro holky a kluky od 8 let a všechny milovníky výkonných aut.
 • Obě sběratelská závodní auta mají ideální velikost na hraní doma i na cestách. Corvette C8.R měří 4 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku.
 • Tato sada se obejde bez baterií – pohání ji dětská představivost, takže závody nebudou brát konce!
 • Součástí je srozumitelný návod na stavění pro oba modely, takže si děti i dospělí vychutnají úžasný stavitelský zážitek bez zádrhelů.
 • Stavebnice LEGO Speed Champions dávají dětem a všem fandům aut příležitost na vlastní kůži prozkoumat některé z nejzajímavějších vozů světa prostřednictvím autentických replik, které jsou jako dělané na vystavení a k nápaditému hraní.
 • LEGO kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již od roku 1958, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání.
 • Sady LEGO Speed Champions procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette
SKU
76903
EAN
5702016912494
UPC
673419338912
Kousky
512
Série
LEGO Speed Champions
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.