LEGO Koenigsegg Jesko 76900

Model hypervozu Koenigsegg Jesko pro fanouky rychlch aut

lego 76900 koenigsegg jesko
 • 280 Kousky
 • Speed Champions Série
 • 76900 SKU

Děti a milovníci silných strojů budou Koenigsegg Jesko (76900) od LEGO Speed Champions doslova zbožňovat. Tato detailní replika zachycuje esenci švédského hypervozu a jeho špičkového aerodynamického designu, díky kterému je auto schopné dosahovat rychlosti až 480 km/h. Děti se s autem během stavění seznámí opravdu zblízka. Pak jej vystaví nebo se s ním vydají na …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -33% 399 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -28% 429 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -25% 449 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -17% 499 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Speed Champions

Popis LEGO Koenigsegg Jesko 76900

Děti a milovníci silných strojů budou Koenigsegg Jesko (76900) od LEGO Speed Champions doslova zbožňovat. Tato detailní replika zachycuje esenci švédského hypervozu a jeho špičkového aerodynamického designu, díky kterému je auto schopné dosahovat rychlosti až 480 km/h. Děti se s autem během stavění seznámí opravdu zblízka. Pak jej vystaví nebo se s ním vydají na závodní dráhu.

Realistické detaily
Tento sběratelský model se pyšní širokým podvozkem, díky čemuž se na něj vejde kokpit pro dva jezdce a velká spousta autentických detailů. Minifigurka jezdce Koenigsegg se závodnickou kombinézou, helmou a klíčem pak poskytne spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze světa závodů.

Přehrajte si drama ze závodní dráhy
Stavebnice LEGO Speed Champions nabízí dětem a fandům aut možnost sbírat a stavět miniaturní verze trendy udávajících a slavných strojů. Modely jsou ideální na výstavku, ale také k přehrávání vzrušujících závodů s dalšími auty z řady Speed Champions.

 • Tato úchvatná replika vozu Koenigsegg Jesko (76900) od LEGO Speed Champions je plná autentických detailů. Skvělá stavebnice pro milovníky úžasných sportovních aut a vzrušujících závodů.
 • Co najdete v krabici? Vše, co můžete potřebovat k sestavení impozantního modelu vozu Koenigsegg Jesko, a navíc také minifigurku jezdce Koenigsegg.
 • Děti během stavění realistické repliky prozkoumají hypervůz Koenigsegg Jesko hezky zblízka. Pak jej vystaví v pokoji nebo se dají do závodění s kamarády a vychutnají si velkou porci akce se Speed Champions.
 • LEGO Speed Champions model z 280 dílků skvěle poslouží jako narozeninový či jakýkoli jiný dárek pro holky a kluky od 7 let a pro všechny milovníky aut.
 • Tato replika vozu Koenigsegg Jesko měří přes 4 cm na výšku, 15 cm na délku a 7 cm na šířku. A díky širokému podvozku je schopna pojmout kokpit pro 2 minifigurky a spoustu autentických detailů.
 • Tato sada nevyžaduje žádné baterie. Vůz pohání dětská představivost – takže závodění nebude brát konce!
 • Plánujete sadu pořídit někomu, kdo je ve stavění LEGO modelů nováčkem? Součástí stavebnice je i jednoduchý návod, který tvůrce stavěním provede.
 • Stavebnice LEGO Speed Champions vám dávají příležitost na vlastní kůži prozkoumat některé z nejzajímavějších vozů světa. Vysoce kvalitní a robustní modely jsou jako dělané na vystavení a k nápaditému hraní.
 • LEGO kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již od roku 1958, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání.
 • Sady LEGO Speed Champions procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Koenigsegg Jesko
SKU
76900
EAN
5702016912371
UPC
673419338882
Kousky
280
Série
LEGO Speed Champions
Cena LEGO
599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.