LEGO Bradavice: první hodina létání 76395

Bradavick lekce ltn na koatech

lego 76395 bradavice prvni hodina letani
 • 264 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76395 SKU

Hledáte akční hračku na motivy Harryho Pottera? Stavebnice LEGO Harry Potter Bradavice: první hodina létání (76395) je inspirovaná hodinami létání a tréninkem famfrpálu a lze ji přestavovat do spousty magických dobrodružství. Vzlétněte k výšinám s kouzelnou sadou Harry Potter. Funkce levitujících košťat dětem umožní přehrávat si slavnou scénu z hodiny létání, kterou znáte z filmu Harry …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 729 Kč Vidět
Amazon.de Amazon.de 798 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavice: první hodina létání 76395

Hledáte akční hračku na motivy Harryho Pottera? Stavebnice LEGO Harry Potter Bradavice: první hodina létání (76395) je inspirovaná hodinami létání a tréninkem famfrpálu a lze ji přestavovat do spousty magických dobrodružství.

Vzlétněte k výšinám s kouzelnou sadou Harry Potter
Funkce levitujících košťat dětem umožní přehrávat si slavnou scénu z hodiny létání, kterou znáte z filmu Harry Potter a Kámen mudrců, a poskytne jim spoustu inspirace pro svá vlastní dobrodružství. Děti budou zvedat minifigurky pomocí 3 páček – nechybí madam Hoochová, Draco Malfoy a Neville Longbottom (dokonce i s pamatováčkem) – takže je skutečně vyšlou na košťatech do vzduchu. Model se skládá z 5 přestavitelných modulů, včetně místnosti s trofejemi z famfrpálu a skladu, ve kterém je veškeré potřebné vybavení na trénink slavného kouzelnického sportu. Také na vás čeká exkluzivní zlatá minifigurka profesora Quirrella, která byla vydána k příležitosti výročí řady, 2 náhodné kouzelnické karty. Navíc budete mít možnost spojit model s dalšími stavebnicemi, a vytvořit tak vlastní Bradavice.

 • Stavebnice Bradavice: první hodina létání (76395) od LEGO Harry Potter je všestrannou a akční sadou s létajícími košťaty, která nadchne všechny fanoušky filmů o Harrym Potterovi.
 • Obsahuje minifigurky Nevilla Longbottoma, Draca Malfoye a madam Hoochové a 5 sestavitelných modelů, včetně místnosti s trofejemi z famfrpálu a skladem se sportovní výstrojí.
 • Děti si mohou přehrávat slavnou scénu z hodiny létání díky třem dlouhým průhledným páčkám nebo se pustí do vymýšlení svých vlastních dobrodružství, včetně tréninku famfrpálu.
 • Mladé čarodějky a mladí kouzelníci od 7 let, kteří milují Harryho Pottera, budou touto magickou stavebnicí s oblíbenými postavami a známými místy z filmů naprosto ohromeni.
 • Model měří přes 15 cm na výšku, 20 cm na šířku a 6 cm do hloubky a lze jej spojit s dalšími stavebnicemi LEGO Harry Potter.
 • Tato stavebnice je součástí kolekce autenticky propracovaných, modulárních sad, které lze zkombinovat do velké repliky Bradavic.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku profesora Quirrella, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství se stavebnicemi LEGO Harry Potter. V sadě také najdete 2 náhodné dílky kouzelnických karet, které mohou děti sbírat (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavice: první hodina létání
SKU
76395
Kousky
264
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
729 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.