LEGO Fawkes – Brumbálův fénix 76394

Fnix Fawkes s pohyblivmi kdly z kostek

lego 76394 fawkes brumbaluv
 • 597 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76394 SKU

Stavebnice Fawkes – Brumbálův fénix (76394) od LEGO Harry Potter je realistický model ikonického fénixe z filmů o Harrym Potterovi, který si děti mohou vystavit. A když zamávají křídly, všichni kamarádi budou naprosto ohromeni. Sestavitelný fénix Fawkes s pohyblivými křídly. Tato stavebnice s 597 dílky zachycuje ohnivé peří, silný zobák a elegantní let fénixe Fawkese. Model …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Fawkes – Brumbálův fénix 76394

Stavebnice Fawkes – Brumbálův fénix (76394) od LEGO Harry Potter je realistický model ikonického fénixe z filmů o Harrym Potterovi, který si děti mohou vystavit. A když zamávají křídly, všichni kamarádi budou naprosto ohromeni.

Sestavitelný fénix Fawkes s pohyblivými křídly
Tato stavebnice s 597 dílky zachycuje ohnivé peří, silný zobák a elegantní let fénixe Fawkese. Model nabízí obohacující stavitelský zážitek, vypadá úžasně na výstavce, a navíc má pohyblivá křídla. Děti jednoduše otočí kličkou na zadní straně a rozpohybují křídla, přičemž odhalí Fawkesovo impozantní rozpětí 35 cm. Sběratelský model je vybaven robustním podstavcem a je dodáván s LEGO minifigurkou Albuse Brumbála a menší figurkou Fawkese.

 • Milovníci Harryho Pottera budou LEGO stavebnicí Fawkes – Brumbálův fénix (76394) naprosto okouzleni. Model se vyznačuje působivými detaily a mechanismem, který pohybuje kloubovými křídly nahoru a dolů.
 • Tato autentická replika Fawkese stojí na robustním podstavci a na zadní straně má kličku, pomocí které lze ovládat křídla. Nechybí ani LEGO minifigurka Albuse Brumbála a menší figurka Fawkese.
 • Rukojetí na zadní straně lze ovládat mechanismus, který pohybuje křídly nahoru a dolů. Chytře navržené klouby vytvářejí realistický vzhled.
 • Hledáte-li skvělý dárek pro fandu Harryho Pottera, všichni stavitelé starší 10 let budou z tohoto detailního, pohyblivého modelu Fawkese naprosto uneseni.
 • Sběratelský model Fawkese s rozpětím křídel přes 35 cm a vzdáleností od zobáku po ocas přes 24 cm se bude skvěle vyjímat na výstavce a stane se středem pozornosti.
 • K ovládání pohyblivých křídel slouží pouze ruční mechanismus na zadní straně modelu. Nejsou zapotřebí žádné baterie.
 • Díky srozumitelnému návodu bude proces stavění zábavný a obohacující. Až si svůj výsledek prohlédnete, budete na něj dlouho patřičně hrdí.
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Fawkes – Brumbálův fénix
SKU
76394
EAN
5702016971651
UPC
673419344883
Kousky
597
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.