LEGO Bradavice: kouzelnické šachy 76392

Magick deskov hra pro milovnky Harryho Pottera

lego 76392 bradavice kouzelnicke sachy
 • 876 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76392 SKU

Bradavice: kouzelnické šachy (76392) od LEGO Harry Potter kombinuje zábavnou deskovou hru s magickými příběhy pro všechny fanoušky filmových trháků. Autentický model šachů ze světa kouzel. Tato fascinující stavebnice šachů poskytne mladým čarodějkám a kouzelníkům dvě možnosti hraní a bezpočet příležitostí k popuštění uzdy fantazie. Jedná se o kouzelné seznámení s šachy a zároveň autentickou repliku …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 294 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavice: kouzelnické šachy 76392

Bradavice: kouzelnické šachy (76392) od LEGO Harry Potter kombinuje zábavnou deskovou hru s magickými příběhy pro všechny fanoušky filmových trháků.

Autentický model šachů ze světa kouzel
Tato fascinující stavebnice šachů poskytne mladým čarodějkám a kouzelníkům dvě možnosti hraní a bezpočet příležitostí k popuštění uzdy fantazie. Jedná se o kouzelné seznámení s šachy a zároveň autentickou repliku nezapomenutelné scény z filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Děti se rozhodně nudit nebudou – ať už si budou chtít zahrát partičku šachů, nebo se pustí do přehrávání dobrodružství s hrdiny z filmů. V sadě najdete minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, které zaručí ještě větší porci kreativní legrace. Na oslavu 20. výročí stavebnic LEGO Harry Potter pak získáte také zlatou minifigurku profesora Severuse Snapea a 3 náhodné kouzelnické karty, které mohou děti sbírat.

 • Bradavice: kouzelnické šachy (76392) od LEGO Harry Potter představují skvělý kouzelný a zábavný dárek pro všechny fanoušky Harryho Pottera a šachů.
 • Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, a navíc 32 sestavitelných šachových figurek inspirovaných ikonickou scénou z filmu Harry Potter a Kámen mudrců.
 • Děti si model mohou užít dvěma způsoby – buď si zahrají šachy, nebo se vydají na nekonečná dobrodružství s oblíbenými hrdiny z trháků o Harrym Potterovi.
 • Tato úchvatná sada šachů na motivy Harryho Pottera okouzlí všechny mladé čarodějky a kouzelníky od 10 let.
 • Úchvatný model šachů ze světa kouzel měří přes 8 cm na výšku, 27 cm na šířku a 27 cm do hloubky.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Severuse Snapea, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství se stavebnicemi LEGO Harry Potter. V sadě také najdete 3 náhodné dílky kouzelnických karet, které mohou děti sbírat (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavice: kouzelnické šachy
SKU
76392
EAN
5702016971620
UPC
673419344869
Kousky
876
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
1 294 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.