LEGO Bradavická výbava – sběratelská edice 76391

chvatn model se suvenry z filmov sgy Harry Potter

lego 76391 bradavicka vybava sberatelska edice
 • 3010 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76391 SKU

Stavebnice Bradavická výbava – sběratelská edice od LEGO Harry Potter oživí nezapomenutelné výjevy z filmové série, které jsou spojeny do tohoto výstavního kusu určeného dospělým nadšencům. Úchvatná kolekce magických suvenýrů. Tato pocta světu čar a kouzel Harryho Pottera zaujme celou řadou kultovních artefaktů, které najdete v jediném úchvatném modelu. Nechybí Harryho hůlka a brýle, Ronova čokoládová …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -20% 6 099 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 7 599 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 7 789 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavická výbava – sběratelská edice 76391

Stavebnice Bradavická výbava – sběratelská edice od LEGO Harry Potter oživí nezapomenutelné výjevy z filmové série, které jsou spojeny do tohoto výstavního kusu určeného dospělým nadšencům.

Úchvatná kolekce magických suvenýrů
Tato pocta světu čar a kouzel Harryho Pottera zaujme celou řadou kultovních artefaktů, které najdete v jediném úchvatném modelu. Nechybí Harryho hůlka a brýle, Ronova čokoládová žába, Hermionin podnos s lektvary, na kterém je 5 láhví s lektvary a magické přísady (včetně žaberníku, lektvaru Felix Felicis známého také jako „tekuté štěstí“ a mnoholičného lektvaru), dále deník Toma Raddla, Zlatonka a školní šála (lze přizpůsobit podle koleje). Pomyslnou třešničkou na dortu je sova Hedvika, která drží kýženou pozvánku do Bradavic. Fascinující model doplňují 3 exkluzivní zlaté minifigurky – Albus Brumbál, Minerva McGonagallová a Rubeus Hagrid – a výstavní podstavec s dekorativním dílkem oslavujícím 20. výročí řady LEGO Harry Potter.

 • Výstavní sada Bradavická výbava – sběratelská edice (76391) od LEGO Harry Potter oslavuje svět čar a kouzel a je určená speciálně dospělým příznivcům Harryho Pottera.
 • Nechybí kultovní předměty: Harryho hůlka a brýle, podnos s lektvary, deník Toma Raddla, Zlatonka, šála se znakem Bradavic, Hedvika nesoucí pozvánku do Bradavic a další.
 • Součástí jsou také 3 exkluzivní jubilejní zlaté minifigurky – Albus Brumbál, Minerva McGonagallová a Rubeus Hagrid – a podstavec s dekorativním dílkem oslavujícím 20. výročí řady LEGO Harry Potter.
 • Tento fascinující projekt přináší skvělou příležitost, jak si odpočinout od stresu při sestavování modelu tvořeného 3 010 kostkami LEGO. Na konci se můžete těšit na úchvatný výjev z říše Harryho Pottera.
 • Mimořádně zajímavý model představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek. Výborně poslouží také jako překvapení pro každou příležitost pro všechny nadšené modeláře nebo dospělé fanoušky filmové ságy Harry Potter.
 • Měří přes 44 cm na výšku, 50 cm na šířku a 33 cm do hloubky. Tento úchvatný model se stane středobodem každé konverzace doma i na pracovišti.
 • Díky kvalitním, srozumitelným pokynům v tištěné podobě se do tohoto fascinujícího stavitelského projektu můžete pustit hned poté, co otevřete krabici.
 • Řada výstavních stavebnic LEGO pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují všechny stavebnice LEGO přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavická výbava – sběratelská edice
SKU
76391
UPC
673419340175
Kousky
3010
Série
LEGO Harry Potter
Stáří
18+ let
Cena LEGO
7 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.