Adventní kalendář LEGO 76390 Harry Potter

Nejmagičtější adventní kalendář ze všech!

adventni kalendar lego 76390 harry potter
 • 274 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76390 SKU

Zpříjemněte fanouškům Harryho Pottera čekání na Vánoce parádní stavebnicí Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™ (76390). Za každými z 24 dvířek se ukrývá model, který si děti mohou postavit, hrát si s ním nebo si jej vystavit.Součástí jsou minifigurky Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, Draco Malfoye, Dudley Dursleye a Griphooka, a k tomu navíc sestavitelné …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 829 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 959 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis Adventní kalendář LEGO 76390 Harry Potter

 • Zpříjemněte fanouškům Harryho Pottera čekání na Vánoce parádní stavebnicí Adventní kalendář LEGO Harry Potter (76390). Za každými z 24 dvířek se ukrývá model, který si děti mohou postavit, hrát si s ním nebo si jej vystavit.
 • Součástí jsou minifigurky Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, Draco Malfoye, Dudley Dursleye a Griphooka, a k tomu navíc sestavitelné modely z Gringottovy banky. Obsahuje také 2 kouzelnické kartičky.
 • Zatímco se blíží den D, děti mohou kombinovat jednotlivé modely, které jim připomenou Harryho pozoruhodnou cestu ze Zobí ulice do Bradavic. Také si ale mohou přehrávat svá vlastní dobrodružství.
 • Tento kouzelný kalendář na motivy ságy Harry Potter se perfektně hodí jako předvánoční dárek pro malé kouzelníky a čarodějky od 7 let. Na každý z 24 dnů nabízí nové překvapení, přičemž zábava s modely z filmové série potrvá celý rok.
 • Uvnitř speciálního vánočního kalendáře se nachází 24 dárků. Lze je snadno kombinovat se všemi ostatními stavebnicemi řady LEGO Harry Potter, což otevírá bránu do světa ničím neomezeného kreativního stavění, nápaditého hraní a působivých výstavních modelů.
 • Mezi sestavitelné scény patří dopisy z Bradavic propadávající krbem do domácnosti Dursleyových, oběd ve Velké síni a vozík s Hedvikou a Harryho školními potřebami.
 • Dvířka číslo 24 ukrývají barevný spinner, který přináší ještě více vzrušení a zábavy v podobě deskové hry, která je na kalendáři natištěna.
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbenépostavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují ideální dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
Adventní kalendář LEGO Harry Potter
SKU
76390
EAN
5702016913804
Kousky
274
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
829 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.