LEGO Bradavice: Tajemná komnata 76389

Kouzeln akce v Tajemn komnat a Velk sni

lego 76389 bradavice tajemna komnata
 • 1176 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76389 SKU

Stavebnice Bradavice: Tajemná komnata (76389) od LEGO Harry Potter je poutavou sběratelskou hračkou, která je ideální jak k hraní, tak na výstavku. Autentické detaily z filmů. Všestranná stavebnice obsahuje oblíbená místa, kouzelné doplňky a známé postavy z filmů o Harrym Potterovi. Ve Velké síni najdete 2 dlouhé stoly, Brumbálův pultík ve tvaru zlaté sovy a další …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -27% 2 696 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -10% 3 319 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -1% 3 669 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 3 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 3 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavice: Tajemná komnata 76389

Stavebnice Bradavice: Tajemná komnata (76389) od LEGO Harry Potter je poutavou sběratelskou hračkou, která je ideální jak k hraní, tak na výstavku.

Autentické detaily z filmů
Všestranná stavebnice obsahuje oblíbená místa, kouzelné doplňky a známé postavy z filmů o Harrym Potterovi. Ve Velké síni najdete 2 dlouhé stoly, Brumbálův pultík ve tvaru zlaté sovy a další autentické prvky, například Moudrý klobouk. Stejně jako ve filmech se do Tajemné komnaty dostanete ikonickým kulatým vchodem a nechybí ani velká socha s otevíracími ústy, která odhalí chodbu, jíž se do místnosti dostane bazilišek. Harry Potter, Ginny Weasleyová, Tom Raddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Lenka Láskorádová, Zlatoslav Lockhart, Albus Brumbál, profesorka Sinistra a Skoro bezhlavý Nick slibují spoustu možností k hraní i vystavení. Můžete se těšit také na sběratelské předměty: exkluzivní zlatou minifigurku Voldemorta, která byla vydána k výročí řady, a 6 náhodných kouzelnických karet.

 • Velký modulární model Bradavice: Tajemná komnata (76389) od LEGO Harry Potter je všestrannou a úchvatnou stavebnicí, která okouzlí všechny fandy filmů o Harrym Potterovi.
 • 10 minifigurek: Harry Potter, Ginny Weasleyová, Tom Raddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Lenka Láskorádová, Zlatoslav Lockhart, Albus Brumbál, profesorka Sinistra a Skoro bezhlavý Nick.
 • Místnosti plné autentických detailů a známé postavy vkládají dětem do rukou bezpočet příležitostí k přehrávání oblíbených filmových scén a vymýšlení vlastních úžasných příběhů.
 • Tento magický, modulární systém umožňuje dětem od 9 let připojovat další místnosti, aby vytvořili celé Bradavice.
 • Model měří přes 40 cm na výšku, 40 cm na šířku a 11 cm do hloubky a lze jej spojit s dalšími stavebnicemi LEGO Harry Potter pro ještě větší porci legrace.
 • Skoro bezhlavý Nick je speciální minifigurka, která svítí ve tmě. Pohyblivý bazilišek má otevírací čelisti, otočnou hlavu a ocas ze tří částí.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Voldemorta, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství se stavebnicemi LEGO Harry Potter. V sadě také najdete 6 náhodných dílků kouzelnických karet, které mohou děti sbírat (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavice: Tajemná komnata
SKU
76389
UPC
673419340113
Kousky
1176
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
3 699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.