LEGO Výlet do Prasinek 76388

Autentick model Prasinek k hran a na vstavku

lego 76388 vylet do prasinek
 • 851 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76388 SKU

Stavebnice Výlet do Prasinek (76388) od LEGO Harry Potter přináší modely oblíbených míst z kouzelných filmových trháků. Děti budou moct prozkoumávat bezpočet herních příležitostí a dát na odiv svou vášeň pro magický svět Harryho Pottera. Ikonické budovy plné autentických detailů. Zasněžené Prasinky jsou do detailu propracované a skvěle poslouží k hraní i na výstavku. V sadě …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -27% 1 574 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -15% 1 829 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -12% 1 889 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 149 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Výlet do Prasinek 76388

Stavebnice Výlet do Prasinek (76388) od LEGO Harry Potter přináší modely oblíbených míst z kouzelných filmových trháků. Děti budou moct prozkoumávat bezpočet herních příležitostí a dát na odiv svou vášeň pro magický svět Harryho Pottera.

Ikonické budovy plné autentických detailů
Zasněžené Prasinky jsou do detailu propracované a skvěle poslouží k hraní i na výstavku. V sadě najdete také 6 minifigurek – Harryho Pottera, Deana Thomase, profesorku McGonagallovou, madam Rosmertu, pana Flumea a paní Flumeovou – a navíc spoustu parádních funkcí, nábytků a doplňků, které inspirují děti k přehrávání filmových scén nebo vymýšlení svých vlastních dobrodružství. Nechybí dvoupatrová cukrárna Medový ráj ani hospoda U Tří košťat, takže o zábavu nebude nouze. 3 menší modely pak poskytnou ještě větší porci herní inspirace a možností. Samozřejmě se můžete těšit i na sběratelské prvky: exkluzivní zlatou minifigurku Rona Weasleyho a 4 náhodné kouzelnické karty!

 • Stavebnice Výlet do Prasinek (76388) od LEGO Harry Potter přináší bezpočet herních příležitostí a dá dětem možnost dát na odiv jejich vášeň pro magický svět Harryho Pottera.
 • Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Deana Thomase, profesorky McGonagallové, madam Rosmerty a pana a paní Flumeových, a navíc spoustu parádních prvků, nábytků a doplňků.
 • Děti mohou navštívit a prozkoumat dvě nejslavnější budovy v Prasinkách: cukrárnu Medový ráj a hospodu U Tří košťat. V obou najdou spoustu magických herních možností.
 • Tato úchvatná stavebnice na motivy Harryho Pottera okouzlí všechny mladé čarodějky a kouzelníky od 8 let.
 • Model Prasinek od LEGO Harry Potter měří přes 22 cm na výšku, 30 cm na šířku a 9 cm do hloubky a je plný autentických detailů.
 • 3 menší modely pak poskytnout další inspiraci ke kreativnímu hraní – můžete se těšit na pouliční lampu, zasněženou lavičku a tabuli s plakátem hledaného Siriuse Blacka.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Rona Weasleyho, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství se stavebnicemi LEGO Harry Potter. V sadě také najdete 4 náhodné dílky kouzelnických karet, které mohou děti sbírat (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Výlet do Prasinek
SKU
76388
UPC
673419340458
Kousky
851
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
2 149 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.